М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
5ксюША88881
5ксюША88881
27.04.2020 15:20 •  ОБЖ

На початку літа Олена познайомилася з молодою парою. Вони були шикарно одягнені, їздили на гарній машині. Олена зустрілася з ними на дискотеці. Люда і Вадим підійшли до неї, розговорилися, пригостили Олену випивкою, цигарками. Під ранок усі пішли до нових знайомих. Олену вразила їхня шикарна квартира. Вона дуже втомилася і, коли прилягла на диван, відразу відключилася. Коли прокинулася, вже було темно. Кімната була інша обшарпані стіни, стеля, що потекла. Тут стояв дим, сиділо троє чоловіків, дивилися на Олену, щось говорили вона нічого не розуміла. Спробувала піти, її не випустили...Той вечір закінчився не скоро вони ґвалтували Олену, вона знепритомніла. Коли прокинулася, побачила своїх знайомих Люду і Вадима. Вони пояснили, що тепер вона належить їм і вони робитимуть з нею все, що вважають за потрібне. Олену чимось напоїли і перевезли в інше місто. Щодня повторювалося одне і те ж: приїжджали нові чоловіки, її били, ґвалтували. Кілька разів вона помічала, що в кімнату заходив чоловік із відеокамерою. Він голосно говорив: «Можеш передати привіт своїй матусі», - і сміявся. Одного разу її «господарі» не замкнули двері й Олені вдалося вирватися на волю. Обговорити ситуацію та дати відповідь на наступні питання:
1. Які помилки в поведінці Олени спровокували цю ситуацію?
2. Назвіть статті Кримінального кодексу, які порушені в цій ситуації?
3. Яку відповідальність несуть Люда та Вадим у цій ситуації?
4. Назвіть Всеукраїнські громадські організації та організації в Житомирській області, що надають до жінкам у подібних ситуаціях.

👇
Ответ:
Olga194
Olga194
27.04.2020

1. Надмірна довірливість незнайомцям - головна помилка.

2. Стаття 146. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини

Стаття 149. Торгівля людьми

Стаття 152. Згвалтування

3. Кримінальну відповідальність

4. «Жіночий інформаційно-консультативний центр»

4,4(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Feruzzz
Feruzzz
27.04.2020

Скільки я себе пам'ятаю, стільки і дружу з Денисом, якого всі друзі називають Динею. Мама кілька разів спробувала поправити нас: «Чому Диня? Хоча б Деня». Але залишалося звичне: «Диня».

Ми живемо по сусідству, але вчимося в різних школах і в різних класах: Диня на рік старший від мене. Ми ніколи не сваримося, хоча батьки час від часу намагаються то одному, то іншому навіювати, що ми не підходимо один одному. Правда, так було раніше. Зараз усі погодилися з цією дружбою.

Диня — відмінний друг, у нас спільні захоплення, нам подобаються однакові фільми, особливо мультики, але ми зовсім різні. Я до дівчаток ставлюся, як і до хлопчиків, а він закоханий у сусідку Галю. Мені це незрозуміло, але я намагаюся робити вигляд, що все нормально. Ще: Диня абсолютно не любить Читати і взагалі вчитися. Коли підходить час робити уроки, він може заплакати. Для нього що англійська, що російська, що українська — усі мови, як іноземні. А взагалі він допитливий хлопець, і з задоволенням слухає мої перекази прочитаних книг. Ми обоє захоплюємося різними хімічними дослідами, найчастіше потай від дорослих. Одного разу під час такого досліду щось вибухнуло в руках у Дині. Йому дуже обпекло обличчя, довелося викликати «Швидку». У лікарні довго допитувалися: «Як це сталося?» І мій друг твердо відповідав: «Упав ненавмисно в багаття». Його дід жахливо злився: «Дивися, просто як на допиті». Але Диня стояв на своєму. Спочатку обличчя страшенно нагадувало печене яблуко, і це його дуже тривожило. Але все закінчилося благополучно: обличчя стало гладеньким і навіть кращим, ніж було. А головне — Диня зумів довести, що він чудовий друг. Адже хто знає, як би все обернулося, коли б він видав мене і нашу справу.

4,6(78 оценок)
Ответ:
Qwesyukir
Qwesyukir
27.04.2020

✔ответ ✔

●: 2) Оповещение населения о ЧС - это доведение до населения сигналов оповещения и экстренной информации об опасностях, возникающих при угрозе возникновения или возникновении ЧС природного и техногенного характера, а также при ведении военных действий или вследствие этих действий, о правилах поведения населения.

4) 1. Укрыться в жилых и производственных зданиях. Провести герметизацию служебных и жилых помещений (плотно закрыть окна и двери, дымоходы, вентиляционные отдушины. Входные двери зашторить, используя любые плотные ткани, одеяла. Заклеить щели на окнах и стыки рам плёнкой, лейкопластырем или обычной бумагой). Рабочим и служащим предприятий и организаций, имеющим защитные сооружения ГО, укрыться в них.

ПОМНИТЕ: НАДЁЖНАЯ ГЕРМЕТИЗАЦИЯ ПОЛНОСТЬЮ ИСКЛЮЧАЕТ ПРОНИКНОВЕНИЕ В ПОМЕЩЕНИЕ РАДИОАКТИВНЫХ ВЕЩЕСТВ.

2. Надеть имеющиеся средства индивидуальной защиты (СИЗ) (противогазы, респираторы, ватно-марлевые повязки, противопыльные тканевые маски).

3. Для сохранения Вашего здоровья необходимо провести йодную профилактику, приняв препараты йода.

Рекомендуется принять

Таблетки йодистого калия:

взрослым и детям от 2-х лет по 1 табл. (0,125 г), детям до 2-х лет по 1/3 табл. на приём ежедневно с водой, чаем или молоком;

беременным женщинам по 1-й табл. с одновременным приёмом перхлората калия – 3 табл. (по 0,25 г).

При отсутствии йодистого калия следует принимать:

а) 5 %-ный раствор настойки йода:

взрослым по 20-22 капли, детям от 5-ти лет по 10-11 капель два раза в день на ½ стакана воды или молока;

детям до 5-ти лет применяют – наружно, путём нанесения тампоном узких полос на предплечье и голени. До двух лет – 10-11 капель, а от двух до пяти лет 20-22 капли в день на тампон. Настой предварительно развести в воде до цвета обычно заваренного чая.

б) раствор люголя:

взрослым и подросткам старше 14 лет по 10-11 капель, детям старше 5-ти лет по 5-6 капель на ½ стакана воды или молока два раза в день;

детям до пяти лет раствор люголя не применяется.

Желательно иметь рекомендуемые препараты йода в домашних аптечках – постоянно.

4. Быть готовым к возможной эвакуации.

5. Самостоятельно загерметизировать запасы продуктов в закрытые ёмкости. Продукты и запас воды поместить в холодильник или шкафы.

Статья полностью: https://www.newsvl.ru/vlad/2011/03/15/85818/#ixzz6bc3AufJf

Новости Владивостока на VL.RU

4,6(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ