М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
flelf
flelf
07.01.2021 08:17 •  ОБЖ

Дание Прочитайте текст, выполните задания к нему и ответьте на вопросы.

1. На сколько смысловых частей можно разделить текст? ответ объясните.[1]
2. Укажите номер предложения из текста, в котором заключена его основная мысль. Аргументируйте свой ответ. [1]
3. Выпишите все однородные члены предложения, указав их синтаксическую роль [2]
4. Для чего используются однородные члены предложения? Подтвердите свой ответ примерами из текста. [1]

Сначала позвольте мне представиться. 2. Меня зовут Тимур. 3. Мне 17 лет. 4. «Мой дом – моя крепость» – гласит английская пословица, и я не могу представить себя в другой семье. 5. Моей маме 46, она медсестра в нашей городской больнице. 6. Для меня она самая красивая женщина в мире. 7. Мой отец - сварщик, он работает на небольшом предприятии. 8. Он любит спорт, особенно футбол, и, благодаря ему, я тоже люблю спорт.
9. Итак, наша семья – это типичная семья. 10. Лев Толстой писал: «Счастлив тот, кто счастлив у себя дома». 11. И я думаю, что это действительно так. 12. Наша семья счастливая, а это означает, что мы доверяем друг другу, рассказываем о своих делах.
13. Конечно, существуют различные семьи. 14. Отношения в семье могут зависеть от традиций, религии и каких-то других факторов, даже от уровня жизни. 15. Для меня является правилом, что дети должны родителям, а родители могут надеяться на своих детей.
16. Семья играет очень важную роль в нашей жизни. 17. Все зависит от семейных отношений: достижения в работе, настроение, здоровье, счастье.
18. Может быть, мои размышления не затрагивают глобальных проблем, но я знаю точно, что есть незыблемые ценности в мире, и мы должны хранить их. (197 слов)​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
maks695
maks695
07.01.2021

Самопізнання і формування особистості. Формування самооцінки

Обміркуйте й обговоріть ситуацію. Відомий педагог В. О. Сухомлинський писав: «Я не один рік міркував: у чому результат виховання виявляється найяскравіше? Життя довело: перший і найпомітніший результат виховання виявляється в тому, що людина починає думати про себе. Задумується над питанням: що в мені є доброго і що є поганого?». Про який важливий процес говорить Сухомлинський?

Самопізнання і формування особистості

Особистість людини формується шляхом самопізнання, самовизначення, самовиховання, самоконтролю, самооцінки. Саме ці процеси дозволяють людині набути таких якостей, як відповідальність, гідність, індивідуальність, громадська активність, твердість поглядів і переконань, уміння керувати власного поведінкою й діями, обмірковувати свої вчинки й відповідати за них.

4,4(9 оценок)
Ответ:
dilnoza55
dilnoza55
07.01.2021

Відповідь: 1) На мій погляд, цивільно-правова відповідальність має три рівні (ступені) сутності, що разом постають як ієрархія функціональних ідей, які втілює відпо­ відний правовий інститут. Зрозуміти, що таке багаторівнева сутність, довол якщо згадати давню притчу про мудреця, який, запи­ тавши трьох каменярів на будівництві, що ті робили, почув три різні відповіді. Так, перший відповів, що робить кладку, другий — що за­ робляє на життя, а третій — що будує школу. Жоден із них не поми­лився й не злукавив, бо кожен указав на різні щаблі сутності тієї роботи, яку вони виконували.

2)Позитивна юридична відповідальність — це сумлінне виконання своїх обов'язків перед громадянським суспільством, правовою державою, колективом людей та окремою особою.

3)Підстави притягнення до юридичної відповідальності - сукупність обставин, наявність яких робить юридичну відповідальність можливою:

1) наявність складу правопорушення (фактична підстава);

2) наявність норми права, що прямо передбачає склад правопорушення (нормативна підстава).

4) Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

5)Особи, які вчинили злочин у віці з 14 до 16 років, підлягають кримінальній відповідальності за такі види злочинів: умисне вбивство, умисне тяжке тілесне ушкодження, умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, умисне знищення або пошкодження майна; пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, вимагання, захоплення заручників, незаконне заволодіння транспортним засобом, хуліганство,  зґвалтування, грабіж, терористичний акт, крадіжка, розбій, бандитизм, диверсія, посягання на життя державного чи громадського діяча, працівника правоохоронної о органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця, судді, народного засідателя чи присяжного у зв'язку з їх діяльністю, пов'язаною із здійсненням правосуддя, захисника чи представника особи у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової до представника іноземної держави, угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна, насильницьке задоволеннястатевої пристрасті неприродним Пояснення:

4,7(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ