радіаційна небезпека
аварія з викидом (розливом) радіоактивних речовин - аварія на радіаційно небезпечному об’єкті, яка спричинила викид (розлив) радіактивних речовин за межі встановлених захисних бар’єрів, і (чи) потужність дози іонізуючого випромінювання перевищує встановлені норми і загрожує довкіллю.
радіаційне забруднення - забруднення поверхні землі, атмосфери, води, продуктів харчування, харчової сировини, кормів та різних предметів радіоактивними речовинами у кількості, що перевищує рівень, встановлений стандартами, нормами і правилами радіаційної безпеки.
виникнення аварій (катастроф) на транспорті, підприємствах та енергетичних установках з викидом радіоактивних речовин становить сарйозну небезпеку.
фактори небезпеки викиду (розливу) радіоактивних речовин:
забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого атомного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.
пропонуємо заходи, необхідні кожній людині, яка може опинитися у районі можливої аварії з викидом (розливом) радіоактивних речовин.
досвід ліквідації аварії на аес показав високу ефективність цих заходів.хімічна небезпека.
аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (сдор), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.
фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.
Представницька демократія— форма народовладдя, за якої право приймати рішення громада реалізує через обраних нею представників.
Пряма демократія або її ще називають безпосередньою — сукупність форм організації державної влади, за якої основні рішення щодо управління справами суспільства й держави схвалюються всіма громадянами на референдумах, зборах тощо
Політична партія - це організована група громадян, що виражає інтереси тих чи інших соціальних верств і прагне до реалізації своєї мети шляхом боротьби за державну владу і її використання.
Громадська організація - це добровільне об'єднання людей, яке має внутрішню структуру знизу доверху, фіксоване членство.
Політична партія має організаційну оформленість,відкриту налаштованість на владу, пошук масової опори: безпосередньо активних членів і виборців, наявність програмної мети - певного проекту розвитку суспільства, що відрізняє її від інших суспільно-політичних організацій і груп тиску.
Объяснение:
1. Не иметь друзей среди наркоманов.
2. Самому не поддаваться этому.
3. Стараться избегать связи с наркотиками.
4. Подумай зачем тебе это нужно? Что это тебе даст?
5. Если всё же ты попробовал эту дурь, то не по ленись донести её до унитаза.
6. Никогда не передавай наркотики какому-то человеку, т.к из-за любопытства можешь попробовать ты. А они этого и хотят. Считай это как приманка.
7. Если тебе дают попробовать эту дурь, ОТКАЖИСЬ! Ибо будешь платить за это всю свою жизнь.
8. Если есть желание попробовать эту дурь, всегда проговаривай для себя это слово "НЕТ"!
9. Запомни. Попробовав дури, тебе придется всегда платить деньги. Ты будешь платить деньги за ухудшение своего здоровья!
10. Будьте здоровы! Будьте осторожны!