М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
adelina1112
adelina1112
22.10.2021 14:25 •  ОБЖ

Как выпрямить нос если тебе его сломали

👇
Ответ:
sviktoria77777
sviktoria77777
22.10.2021

пойти к врачу и попросить его тебе хорошим и запиши это в тетрадь

Объяснение:

тоесть приди к врачу уже с сломанным носом с тетрадкой просишь и каждый пункт пишешь

4,4(45 оценок)
Ответ:
666SmEtAnKa666
666SmEtAnKa666
22.10.2021

действительно

Объяснение:

дать ляща тому кто его сломал и слить в инет


Как выпрямить нос если тебе его сломали
4,7(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

5-6 часов

Объяснение:

Если говорить об общем времени, проведенным за ПК, то стоит ограничиться 5-6 часами в день, что бы уменьшить вероятность проблем со здоровьем.

А вот что касается детям , то здесь все не так просто. Например, для детишек в возрасте до 5 лет малышам вообще не рекомендуется находиться возле компьютера, о чем вам скажет любой врач. В возрасте от 6 и до 10 лет времяпровождение за монитором компьютера не может составлять более 20 минут в день, при этом без перерыва сидеть за монитором больше 10 минут не рекомендуется. Ребятам в возрасте от 10 до 14-15 лет разрешается проводить за компьютером не более одного часа в день.


Сколько часов можно проводить на компьтором.? Как правильно работать?.
4,6(44 оценок)
Ответ:
вова985
вова985
22.10.2021

Відповідь:

Ро́бот (від чеськ. robota) — автоматичний пристрій, що призначений для виконання виробничих та інших операцій, які зазвичай виконувались безпосередньо людиною. Для опису автоматичних пристроїв дія яких, не має зовнішньої схожості з діями людини, переважно використовується термін «автомат».

У більшості випадків сучасні роботи промислового призначення — це «руки», маніпулятори, закріплені на основі і призначені для виконання одноманітної роботи типу складання, переміщення. До роботів також належать мобільні пристрої, що працюють у небезпечних для людини середовищах і керовані дистанційно, наприклад роботи, що працюють на великих водних глибинах, у космосі, пристрої військового призначення (ведення розвідки, розмінування, доставка боєприпасів тощо) та ін., а також роботизовані іграшки.

Робот може реалізуватися як керований системою керування електромеханічний, пневматичний, гідравлічний пристрій або їхня комбінація, основне призначення якого — заміна людини на виробництві, небезпечних чи шкідливих середовищах, побуті тощо.

Робот може безпосередньо виконувати команди оператора, може працювати по заздалегідь складеній програмі або дотримуватись набору загальних вказівок з використанням технології штучного інтелекту. Ці завдання дозволяють полегшити або зовсім замінити людську працю на виробництві, в будівництві, при роботі з важкими вантажами, шкідливими матеріалами, а також в інших важких або небезпечних для людини умовах.

Окремий вид роботів — нанороботи. Це роботи, розміром зіставні з молекулою (менше 10 нм), що мають функції руху, обробки і передачі інформації, виконання програм. Нанороботи, які здатні до створення своїх копій, тобто самовідтворення, називаються реплікаторами[2]. Наноробототехніка перебуває на науково-технічній стадії розвитку з перспективою застосування у медицині, генній інженерії та інших галузях.

4,7(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ