Верные – неверные утверждения» Утверждения «+» - согласен «-» - не согласен Смета доходов и расходов на определенный период это бюджет. 2. Без предварительного планирования денежных средств можно попасть в неприятную ситуацию. 3. Бюджет формируется только из доходов. 4. При планировании семейного бюджета необходимо учи-тывать лишь расходы. 5. В семье бюджет может быть только дефицитный. 6. Профицитный бюджет это всегда плохо для семьи 7. Расходы семьи заранее предвидеть невозможно. 8. На расходы семьи влияют только ее доходы. 9. Вы в своем возрасте на семейный бюджет влияние ока-зать не можете. 10. Можно ли всегда жить в долг всегда. 11. ответственность за семейные расходы лежит только на родителях. 12. Жертвовать личными расходами в ради общесемейных расходов нельзя. 13. Большинство семейных расходов контролю не поддаются. 14. Неумение планировать свои расходы это признак благо-получия семьи. 15. Доходы семьи изменить намного проще, чем изменить расходы. 16. При планировании семейного бюджета важно учитывать лишь нужды тех членов семьи, которые приносят доход. 17.Семейный бюджет важная составляющая семейной жизни.
І навпаки, навіть мінімальне відчуття безпеки породжує прагнення до соціальних зв’язків. Задоволення потреб у повазі та визнанні підвищує рівень соціальної безпеки. Адже в такому разі особисті інтереси людини збігаються з інтересами соціального оточення і підтримуються ним.
Найвищою потребою людини є духовний розвиток, що спонукає її дбати не лише про безпеку свою та близьких, а й про безпеку наступних поколінь і всього живого на Землі.
Абсолютна безпека, як і абсолютне здоров’я, є категорією теоретичною, адже ніхто цілковито не захищений від випадкових небезпек, наприклад від імовірності потрапити у ДТП.
Рівень особистої безпеки залежить насамперед від самої людини: як вона вміє передбачати небезпеки й уникати їх, раціонально діяти у небезпечній ситуації, від її характеру й особистих якостей. Наприклад, оптимізм і віра у власні сили допомагають вижити в екстремальній ситуації, а така риса характеру, як поміркованість, — уникати зайвих ризиків. І навпаки, песимізм відбирає сили і надію, а звичка «ходити по краю» перетворює життя на суцільний екстрим.
Однак безпека людини залежить не лише від її поведінки, а й від кількості та сили загроз, що існують у суспільстві. Загалом поведінка людини дає їй змогу лише реалізовувати (чи не реалізовувати) суспільний рівень безпеки.