М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
настякотик13
настякотик13
18.11.2022 07:35 •  ОБЖ

Составить текст на тему материнская любовь​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
YulaTian12334
YulaTian12334
18.11.2022

Профілактичні заходи цього рівня проводяться до зачаття . Вони спрямовані на усунення причин, що викликають пороки, або факторів ризику.

Заходи, спрямовані на захист людини від дії шкідливих чинників:  

1. поліпшення екологічного стану навколишнього середовища;

2. контроль за мутагенністю медикаментів, продуктів харчування, барвників, гербіцидів, харчових добавок;  

3. охорона праці жінок на шкідливих виробництвах.

Спрямована на виявлення ураженого плоду з подальшим перериванням вагітності або при можливості проведенням лікування плода (внутрішньоутробна корекція ряду вад).

На 2-му рівні проводяться масовий ультразвуковий скринінг вагітних жінок, індивідуальне медико-генетичне консультування сімей з ризиком народження хворої дитини, а також дослідження сироваткових маркерів крові вагітної жінки  

Спрямована на проведення лікувальних і реабілітаційних заходів щодо усунення наслідків вади розвитку або його ускладнень.

В цілому, загальна Ефективність методів профілактики залежить від повноти обстеження жінок, особливо з груп ризику, роздільної здатності застосовуваних діагностичних тестів та ін.

Слід зазначити, що частота повторного розвитку ВВР в сім'ї становить не більше 3-4%. Тому основне значення має первинна профілактика

Объяснение:

4,8(46 оценок)
Ответ:
mane2009
mane2009
18.11.2022
■ Прежде всего не поддавайтесь панике и не теряйте присутствия духа. Бывалые охотники считают, что зверь чувствует, когда человек боится его (животные инстинктивно нападают на более слабого), и ваш страх подстегнёт агрессию. Не делайте никаких резких движений и не кричите пронзительно. При встрече с медведем или тигром не поворачивайтесь к зверю спиной: такую позу они расценят как доказательство вашей слабости. Не пытайтесь убежать — от медведя и тигра убежать невозможно, а бегство жертвы у всех хищников порождает желание её преследовать.
■ Если вы встретились со зверем, предлагается замереть на месте, а затем как можно спокойнее, пятясь, отступать, увеличивая дистанцию между собой и зверем. Удалившись на 10—15 м, надо так же медленно, боком отходить.
■ Опытные люди не советуют долго и прямо глядеть в глаза хищнику: это может подстегнуть агрессию.
4,8(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ