По моему это пятый Марс
1. Микроорганизмы — мельчайшие организмы , имеющие различное строение и разнообразные биологические свойства .
2. делятся на 2 группы: аэробы-использующие при дыхании растворённый в воде ; анаэробы-развивающиеся в отсутствие свободного .
3. Бактерии - это очень маленькие, невероятно древние и в какой-то степени довольно микроорганизмы .
5. 1). В кишечнике в первую очередь полезное действие оказывают лакто- и бифидобактерии. К ним относят ацидофильную палочку, анаэробную молочно-кислую бактерии. Важно поддерживать их необходимое количество, употребляя кисломолочные продукты.
2). В коже и дыхательных путях активно действуют микроорганизмы, относящиеся к стафило - , стрепто - и микрококкам . Они в своей среде обитания, но при попадании в рану или, к примеру, при переизбытке приводят к заболеваниям.
Объяснение:
В плані замок являє квадрат із заокругленими кутами, всередину якого вписаний центральний восьмикутний парадний внутрішній двір. Головний в'їзд у замок розташовано з півдня. Три розташованих під кутом мости з'єднували будинок з площею, що розташована перед ним. Через рів з водою, що оточував площу Коннетабля з пам'ятником Петру I у центрі, було перекинуто дерев'яний підйомний міст, по обидва боки якого стояли гармати. За пам'ятником — рів й три мости, причому середній міст призначався тільки для імператорської родини та іноземних послів і вів до головного входу. «Російський імператор, задумуючи його зведення, відштовхувався від поширеної в європейських столицях схеми побудови прямокутного в плані замку з прямокутним ж внутрішнім двором і круглими кутовими вежами»[2].
Будівля розташована біля витоку річки Мойки з Фонтанки. Спочатку воно було з усіх боків оточене водою: з півночі і сходу річки Мойка й Фонтанка, а з півдня й заходу канали Церковний й Вознесенський (тепер засипані) відокремлювали замок від решти міста, перетворюючи територію замку на штучний острів. Потрапити до нього можна було лише через мости, що охоронялися вартовими.
Из предложенных картинок Венера похожа на 5-й вариант слева, т.к. эта планета горячая, рыжая.