М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sumsckojr44
sumsckojr44
13.08.2022 17:56 •  Окружающий мир

Пересказ своими словами по окружающему миру на тему мировое хозяйство.

👇
Ответ:
lana030935
lana030935
13.08.2022

ответ: Весь наш мир занимается хозяйством для получение разных ресурсов. Сельское хозяйство даёт нам продукты питания. Химическое хозяйство даёт нам разные продукты для чистоты каких-либо предметов. Механическое хозяйство даёт нам изобретения и механизмы. Строительное хозяйство делают нам дома, торговые центры и так далее.

Желаю удачи!

4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mozg37
mozg37
13.08.2022

 Зміст

Вступ

  1. Сучасні екологічні проблеми, що постають перед суспільством

1.1. Викиди в атмосферу

1.2. Спустелювання

1.3. Екологічний моніторинг

2. Міжнародні економічні аспекти вирішення екологічних проблем

3. Оцінка сучасної екологічної ситуації у світі

4. Діалектика взаємодії суспільства з навколишнім середовищем

5. Суперечливість сучасного природокористування. Генезис екологічної кризи

6. Діяльність ООН щодо поліпшення екологічної ситуації у світі

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

ВСТУП

 

У роботі висвітлюються проблеми сучасної екологічної ситуації у світі.

Відомо, що природа - єдина і неподільна, а сучасне господарство – результат взаємодії природи і суспільства. Отже, суспільство, господарство і природа - взаємопов´язані, зв´язок цей має глобальний характер, стан і доля кожного із компонентів - взаємозалежні.

Ця порівняно проста теза є відправною щодо розуміння низки глобальних геологічних проблем.

На жаль, протягом тисячоліть людина посилено втручалася в природу, не порушуючи про підтримку в ній рівноваги. Особливо ускладнилися відносини суспільств і природи в XX ст., коли в процесі науково-технічної революції різко зріс антропогенний вплив на навколишнє середовище. Через різке збільшення кількості введення, інтенсивну індустріалізацію та урбанізацію на планеті господарські навантаження стали перевищувати здатність екологічних систем до самоочищення відновлення. У відносинах людини і природи настала криза, яка викликала аналогічні проблеми глобального характеру.

Спеціалісти ООН, учені-екологи відомих міжнародних і національних природоохоронних організацій на підставі наукового аналізу матеріалів про особистості й тенденції демографічного, соціально-економічного розвитку суспільства й наслідків науково-технічної революції, даних про стан і перспективи використання природних ресурсів, а також про стан і динаміку забруднень геосфер і стан біосфери здобули дуже невтішні висновки.

Постановка проблеми. Постає завдання дослідити останні тенденції у погіршенні стану більшості екосистем.

Погіршення стану більшості екосистем біосфери, істотне зменшення біопродуктивності й біорізноманітності, катастрофічне виснаження ґрунтів і мінеральних ресурсів за небаченої забрудненості поверхні Землі; гідросфери й атмосфери пов’язані з інтенсивним зростанням чисельності населення планети та розвитком науково-технічного прогресу протягом останніх 50 років. Саме необхідність задоволення дедалі більших потреб людського суспільства призвела до гігантського розширення масштабів господарської діяльності, змін у пропорціях світового господарства, у виробничих потужностях, техніці й технологіях, асортименті продукції, виробничому й особистому споживанні. Моделі виробництва й споживання, що склалися в світі, перестали відповідати умовам нормального співіснування людини й природи.

Ціль роботи – проаналізувати екологічні ситуації в різних країнах світу, систематизувати їх та дослідити, виявити їх чинники.

4,4(95 оценок)
Ответ:
andbliev
andbliev
13.08.2022
ПРИЗНАКИ ЯДОВИТЫХ РАСТЕНИЙ

Без соответствующих биологических познаний отличить неядовитое растение от ядовитого довольно сложно, поскольку особых признаков ядовитости в природе не существует. В любом случае, лучше держаться подальше от слишком ярких растений с неприятным или очень приятным ароматом – в первом случае они отпугивают естественных врагов, показывая им свои возможности, а во втором – приманивают насекомых и беспечных людей.

Отравленным может быть даже привычное всем растение – так, яд содержится в ядре миндальной, персиковой и абрикосовой косточки, а также в зеленой части картофеля.

Мировая флора насчитывает более десяти тысяч видов ядовитых растений, которые чаще всего произрастают в тропической и субтропической полосе, а также в холодном и умеренном климате. В странах России и СНГ можно встретить около четырехсот видов ядовитой флоры, которая в том числе представлена папоротниками, хвощами, грибами, покрытосеменными и голосеменными растениями. В зоне умеренного климата ядовитые растения встречаются в норичниковых, маковых, лютиковых, кутровых, ластовневых, молочайных, ароидных и пасленовых семействах. Медицина использует небольшие дозы многих растительных ядов в качестве таких ценных лечебных средств, как стрихнин, морфин, физостигмин, атропин и так далее.
4,4(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ