М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tomoki
Tomoki
29.10.2020 15:58 •  Окружающий мир

Поясніть роль сімьї у формуванні людини

👇
Ответ:
OppLeech
OppLeech
29.10.2020

Відповідь:

З того моменту, як дитина народилася, і почав обживатися в світі, він почав навчатися. Навчаючись, дитина постійно виховується. Процес виховання спрямований на формування соціальних якостей особистості, на створення і розширення кола її відносин до навколишнього світу - до суспільства, до людей, до самого себе. Чим ширше, різноманітніше і глибше система відносин особистості до різних сторін життя, тим багатшою її власний духовний світ.

Таким чином, особистість формується в процесі активної взаємодії з навколишнім світом, опановуючи соціальним досвідом, суспільними цінностями. На основі відображення людиною об'єктивних відносин відбувається формування внутрішніх позицій особистості, індивідуальних особливостей психічного складу, складається характер, інтелект, його ставлення до оточуючих і до самого себе. Перебуваючи в системі колективних і міжособистісних відносин, у процесі спільної діяльності, дитина стверджує себе як особистість серед інших людей.

Ніхто не народжується на світло з готовим характером, інтересами, схильностями, волею, певними здібностями. Всі ці властивості виробляються і формуються поступово, у ході усього життя, з моменту народження і до зрілості.

Особливу роль в житті людини, її захисті, формуванні та задоволенні духовних потреб, а також в його первинної соціалізації грает сім'я. Особистість дитини формується під впливом всіх суспільних відносин, в яких протікає його життя і діяльність. Проте рівень моральної культури батьків, їхні життєві плани й устремління, соціальні зв'язки, сімейні традиції мають вирішальне значення в розвитку особистості молодої людини. p> У сім'ї дитина набуває переконання, суспільно схвалювані форми поведінки, необхідні для нормального життя в суспільстві. Саме в сім'ї виявляється найбільшою мірою індивідуальність дитини, її внутрішній світ. Батьківська любов допомагає розкрити, збагатити емоційну, духовну і інтелектуальну сферу життя дітей.

Пояснення:

Відредагуй правильно на українську, хотів чим швидше для тебе)

4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
frolovandrey777
frolovandrey777
29.10.2020

Объяснение:

Вся жизнь людей, их хозяйство и культура связаны с окружающей природой. Трудо человека и продолжительность его жизни зависят от воздуха, воды и еды. В этом взаимодействии человечество прежде всего интересуют природные условия для развития хозяйства. Когда мы говорим о природных условиях, мы представляем совокупность свойств окружающей нас природы, которые влияют на образ жизни человека. В качестве природных условий обычно рассматривают рельеф, климат, почву и растения. Например: рыболовство, охота, добыча полезных ископаемых, строение гидроэлектростанций.

4,6(14 оценок)
Ответ:
Zinovevadara191
Zinovevadara191
29.10.2020
Прихо́д (греч. παροικία, ἐνορία) — религиозная община христиан, состоящая из клира и мирян, объединенных при храме[1]. В ряде стран Западной Европы (например, в Ирландии, Англии, Португалии) церковным приходам соответствуют — по территориальному охвату — наименьшие административно-территориальные единицы. Само слово «Церковь» греч. Ἐκκλησία (экклесия) уже изначально обозначало собрание христиан в общину, в приход. В трудный для Русской православной церкви период, когда давление на церковные структуры резко усилилось, Архиерейский собор 18 июля 1961 года вынужденно внёс существенные изменения в IV главу «Положения об управлении Русской православной церкви», которая называлась «Приходы», установив новую организацию приходского управления.
4,5(77 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ