дзержинск – город в нижегородской области россии.
дзержинск был основан в 1929 году, до этого года носил название поселка растяпино. первое упоминание встречается в документах 1606 года.
население дзержинска составляет 246,0 тыс. человек.
расстояние от дзержинска до москвы – 395 км.
промышленность дзержинска
промышленность дзержинска представлена 46 крупными и средними предприятиями. обрабатывающее производство составляет 77,3%, в составе которого производство – 61,3%, производство резиновых и пластмассовых изделий – 12,7%.
производители и дзержинска
• «заря - дзержинский завод» - крупное предприятие отрасли по производству пластификатора доф;
• оао «дзержинское оргстекло» - производство гранулированного полиметилметакрилата, листового органического стекла;
• фкп «завод имени я.м. свердлова» - крупнейший производитель в отрасли боеприпасов и ;
• «корунд» - крупное предприятие промышленности;
• оао «синтез» - производитель этиловой жидкости;
• оао «акрилат» - единственный производитель в россии акриловых мономеров;
• оао «авиаприбор» - дзержинский опытный завод авиационных материалов, выпускающий широкий спектр борсодержащих соединений;
• оао «дзержинское по «пластик» - один из ведущих производителей изделий из полимерных материалов.
машиностроительные предприятия дзержинска
• дзержинский завод оборудования «заря» (дзхо) – производитель оборудования для , , пищевой промышленности.
производство строительных материалов
• «кнауф гипс дзержинск» - производство высококачественных строительных материалов;
• «силикатстрой» - производитель стеновых материалов.
информация о промышленности, предприятиях и заводах нижегородской области.
продажа продукции, промышленной в нижегородской области - доска объявлений в нижегородской области
этот праздник, связан с началом весны. люди, в 20 веке, так же отмечали жтот праздник, как начало весны, так как прилетают птицы. так же он важен, потому что, был подписан договор в 1902 году, о международной конвенции по охране птиц, полезных в сельском хозяйстве.
международный день птиц» — экологический праздник, отмечающийся ежегодно в день 1 апреля. в официально праздновался начиная с 1926 года (с перерывами), в россии возродился в 1994 году; является наиболее известным праздником, посвящённым птицам, отмечаемым в российской федерации.
Чинники розвитку туризму– це найбільш істотні обставини і умови, що діють на розвиток туризму в конкретному соціально-економічному середовищі.
До статичних чинниківрозвитку туризму відносяться природно-географічні і історико-культурні. Вони визначаються наявністю відповідних туристичних ресурсів. Статичними вони називаються тому, що процес їх спонтанної зміни (як правило – руйнування) йде порівняно поволі. Вважається також, що статичні чинники розвитку туризму грають виключно позитивну роль. Стосовно історико-культурних чинників з цим твердженням можна погодитися. Проте цього не можна сказати по відношенню до природно-географічних чинників, які в останні десятиліття відмічені колосальними по своїх наслідках природними катастрофами.
До динамічних чинниківрозвитку туризму відносяться ті, які визначаються соціально-економічними туристичними ресурсами. Динамічні чинники розвитку туризму ділять на економічні, соціальні, демографічні, політико-правові, технологічні, екологічні, культурні.
Всі динамічні чинники є похідними від діяльності людини. Це відрізняє їх від природно-географічних чинників.
Друга відмінність полягає в тому, що ці чинники можуть мінятися не тільки в часі, але і в просторі. Причому, ці зміни відбуваються значно швидше, іноді революційним шляхом, на відміну від повільної (еволюційного) зміни природно-географічних і історико-культурних чинників.
Динамічні чинники підрозділяються на позитивні і негативні. Причому останні серед інших динамічних чинників мають значно більшу питому вагу, чим такі серед природно-географічних і історико-культурних чинників. Динамічні чинники, як правило, діють у великих просторово-часових масштабах і видозмінюються, як вже говорилося, в часі і просторі.
До негативних (стримуючим) чинників розвитку туризму відносяться, наприклад, криміногенність, тероризм, політичну нестабільність і війни, економічні кризи, екологічні катастрофи, посилювання туристичних формальностей, сезонні коливання попиту на туристичний продукт.
А що відноситься до позитивних чинників розвитку туризму? Перш за все відзначимо, що вони діляться на екстенсивніта інтенсивні.
Під першими маються на увазі кількісні чинники розвитку туризму – зростання числа туроператорів і працівників, зайнятих у сфері туристичної індустрії; збільшення обсягів матеріальних ресурсів, що залучаються до розвитку сфери туризму; зростання числа об'єктів розміщення і харчування, збільшення обсягів транспортних засобів і відповідних маршрутів.
Тоді як інтенсивні чинники розвитку туризму означають зростання, головним чином, його якісних показників.