Сьогодні я бачу, як дуже багато американців кажуть щось на кшталт: «Коронавірус означає “Медікер” для всіх!». І мені стає смішно. Вони не помиляються. Але вони також і не мають рації. Коронавірус таки дає нам кілька важливих уроків. Але вони набагато, набагато ширші, ніж оцей. Що це за уроки? Дозвольте мені виділити три.
Коронавірус — це насправді родина вірусів, які можуть «перестрибувати» на людей. Вони можуть перетинати видовий бар’єр. Як? Механізми досі трохи неясні. Однак здається, що ключовими є різні види негігієнічного контакту: їжа, передача через кров і так далі. Це те, що може сказати вам будь-який коментатор.
Отже, поточний спалах коронавірусу почався на ринку «мокрої їжі» у місті Ухань, де продавалася риба та птахи (а серед них і кажани), яких забивали та різали на місці. Я виділяю кажанів, оскільки вони є ключовим підозрюваним у цій загадці. Але причинність тут досить ясна. Ось як її можна сформулювати.
Объяснение:
произведения архитектуры, изобразительного и декоративно-прикладного искусства, найденные на острове Крит. Минойская культура, представляющая собой локальный вариант глобальной культуры эгейского мира (см. Эгейское искусство), складывалась на протяжении III—II тыс. до н. э. Название свое она получила по имени легендарного царя Миноса, сына Зевса и Европы, правителя и законодателя Крита. Исследование минойской культуры было начато в XIX в. английским археологом Артуром Эвансом. который предложил ее перио (ранний, средний и поздний периоды). Крупнейшими центрами минойской культуры являются сохранившиеся в раскопках города Древнего Крита и их знаменитые дворцы (Кнос, Агия-Триада, Маллия, Фест). Важная роль в изучении М. к. п. принадлежит также некрополям поселений и бытовым изделиям, найденным на местах раскопо
коренная перестройка технических основ материального производства, начавшаяся в середине XX в.