М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polina260505
polina260505
02.02.2021 05:20 •  Окружающий мир

Что произошло бы в мире, если такое понятие как долг вообще исчезло?

👇
Ответ:
kato99
kato99
02.02.2021

миру стало бы лучше уж поверь

4,8(25 оценок)
Ответ:
Bow9718
Bow9718
02.02.2021

Мне кажется, что без долга не было бы человеческих обязанностей, совести, честности и морали.

Без обязательств человек бы не далал того, что нужно, не укреплял и не поддерживал государство

Честности бы не было потому, что человеку не пришлось бы ни за что отвечать

тогда не было бы у человека совести

и морали бы не было потому, что без всего ↑ вышеуказанного исчезла бы нравственность, и следовательно, мораль.

Эти все вещи взаимосвязанны.

Объяснение:

4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:Однією з найбільш поширених класифікацій товарів широкого споживання є поділ товарів на групи відповідно до купівельними звичками споживачів:

- Товари повсякденного попиту;

- товари попереднього вибору;

- товари особливого попиту;

- товари пасивного попиту.

Алкогольні напої та тютюнові вироби відносяться до групи товарів повсякденного попиту (в зарубіжній практиці - Fast Moving Consumer Goods, FMCG), поряд з продуктами харчування, побутовою хімією, предметами гігієни, різними напоями, жувальною гумкою і т.п. виняток становить дорогий міцний алкоголь, який в ряді випадків може бути віднесений до товарів попереднього вибору або особливого попиту. Але міцні алкогольні напої та тютюнова продукція являють собою специфічний товарний сегмент. У різних товарних класифікаціях алкогольну і тютюнову продукцію, як правило, виносять в окрему категорію, або окремо, або об'єднуючи один з одним. Ця "відособленість", звичайно, не позбавлена підстави. Для вирішення завдань даного дослідження необхідно виділити деякі характерні відмінні риси, в яких полягає специфіка алкогольної та тютюнової продукції. Безумовно, як алкогольні напої, так і тютюнові вироби мають власні відмінні риси, однак ознаки, які мають значення для даного дослідження, є загальними для обох цих товарних груп, що дозволяє в рамках даної роботи об'єднати їх в одну.

Отже, на наш погляд, найбільш значущими для даного дослідження характерними особливостями алкогольної та тютюнової продукції є:

1) Пов'язана з вживанням даної продукції загроза здоров'ю.

2) висока ймовірність виникнення фізичної залежності.

3) практично повна відсутність будь-яких об'єктивно корисних властивостей.

Незважаючи на те, що попит на алкогольну і тютюнову продукцію існує і навряд чи коли-небудь перестане існувати, зазначені характеристики даної продукції виступають в ролі негативних факторів, негативно позначаються на обсягах продажів і образах торгових марок. Цей негативний вплив особливо посилюється в сучасних умовах, у зв'язку з характерною для розвинених країн тенденцією до популяризації здорового життя і відповідними змінами суспільної свідомості. Крім цього, потрібно підкреслити, що перераховані вище властивості алкоголю і тютюнових виробів різко обмежують можливість використання в рекламі такої продукції раціональних аргументів.

4,4(2 оценок)
Ответ:
Алина1ззз
Алина1ззз
02.02.2021

Відповідь:

Основна діяльність людини, основана на застосуванні штучно створених засобів, приводить, в кінцевому рахунку, до різкого посилення активного втручання суспільства в хід природних процесів, яке дедалі прискорюється за темпами і зрос-тає за силою дії. Саме тому останнім часом ми все частіше починаємо згадувати про проблеми пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті Земля. В останні декілька років людство почало усвідомлювати величезну кількіст проб-лем, пов’язаних з нашим впливом на навколишнє середовище. Їх можна перелі-ковувати безкінечно; це забруднення повітря пилом та іншими частинками, забруднення води та грунтів пестицидами, забруднення водойм, радіоактивні відходи, парниковий ефект, озонові дірки, проблема утилізації відходів, зменшення чисельності живих організмів, демографічна криза, антропогенна зміна ландшафтів, вирубка лісів, шум, нераціональне використання природних ресурсів, хімічне та біологічне забруднення, нестача прісної води, небезпечні захворювання, епідемії тощо.

Пояснення:

4,6(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ