М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ler4ic004
Ler4ic004
08.02.2020 16:09 •  Окружающий мир

Что содержится в составе почвы что такое микроорганизмы какие животные обитают в почве как образовались почвы объясните результаты практической работы

👇
Ответ:
krohaela
krohaela
08.02.2020
ответ:
Мы узнали,Что в состав почвы Выходит Воздух, вода, Минеральные соли,перегной, Песок и глина.
Микроорганизмы-микробы Собирательные название Живых организмов, Которые Слишком малы для того,Чтобы быть видимыми Невооруженным глазом.
Животные обитатели почвы: Мыши, бабочки, жуки,Кроты, Медведки, Муравьи, мухи,птицы, Кроты, Лисы, медведи.
Итак, образование почвы Происходит в результате Разрушение горных пород Воздействие Всех компонентов природы:Солнечные тепла, Воды, воздуха, Живых организмов.
4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
31101960
31101960
08.02.2020

ответ:Животные пустыни в основном ведут ночной образ жизни, днем они скрываются от палящего зноя в тени или в глубоких норах. Вечером, когда жара спадает, выбираются из своих укрытий тушканчики, мыши- песчанки, пустынные лисицы,ящерицы, разнообразные насекомые, и отправляются на поиски пищи. В пустынях встречаются и копытные животные. Антилопы и джейраны преодалевают большие расстояния в поисках водопоя. Величавый и надменный верблюд был приручен человеком еще в глубокой древности и вдиком виде встречается только в пустынях Манголии.

Каждое животное пустынь по своему интересно. Вот, к примеру, тушканчики. Задние ноги у этих грызунов длинные и сильные . С их тушканчики прыгают. Да еще как! До 3 метров бывают у них прыжки. Это раз в 20 больше длины зверька!

Объяснение:

4,7(42 оценок)
Ответ:
ваня2007123
ваня2007123
08.02.2020

Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при¬зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, які приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами:

• Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електросамовар, електропраска, електрокамін та інші, потрібно включати в електромережу справними.

• Якщо ти дивишся телевізор, а екран погас або почав миготіти, ні в якому разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути.

Якщо щось потрапило до телевізора, радіоприймача та інших електроприладів, які працюють, треба в першу чергу їх вимкнути. Ні в якому разі не можна лізти туди олівцем чи іншим предметом, коли електроприлад увімкнутий.

• Переважна кількість побутових електроприладів є пе¬реносними, і при цьому часто виникає пошкодження їх ізоляції. Також буває, що електричний дріт обірвався чи оголився. У таких випадках ні в якому разі не торкайся оголених місць, бо це може призвести до травми.

• Не залишайте без нагляду увімкненими в розетку електро¬прилади.

• Забороняється тягнути за електричний шнур руками, тому що він може обірватися і вразити електричним струмом.

• Не можна заповнювати водою ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, каструлі.  

• Не торкайся мокрими руками та не витирай вологою ганчіркою електричні кабелі, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, ввімкнені в електромережу.

• Не можна підвішувати речі на кабелі.

• Не можна бавитись із штепсельними розетками – це загрожує твоєму життю.

• Коли ідеш з дому – всі електроприлади мають бути вимкнені.

Використання електричних приладів не за призначенням або невміле користування ними, може призвести до пожежі!

Але якщо вже так сталося, що електричне обладнання загорілося, то перш за все потрібно:

• вимкнути електрорубильник. (А ти знаєш, де знаходиться електрорубильник твого помешкання? Якщо ні, тоді негайно попроси своїх батьків показати тобі його і навчити, як ним користуватися!)

Якщо знеструмити електромережу неможливо, то слід пам’ятати: не можна застосовувати для гасіння воду та пінні вогнегасники, можна лише порошкові;

• терміново телефонуй за номером 101 і викликай пожежників на до .

Якщо електроприлад зайнявся, спробуй діяти за такою схемою:

• обмотай руку сухою ганчіркою, висмикни вилку з розетки;

• накрий палаючий предмет ковдрою;

• повідом дорослих про пожежу.

Объяснение:

4,5(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ