М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marinazajcik0
marinazajcik0
26.04.2021 08:50 •  Окружающий мир

Як ви гадаєте,хто більше залежний:людина від природи чи природа від людини?

👇
Ответ:
kotovaann2016
kotovaann2016
26.04.2021

Питання про залежність між людиною та природою можна розглядати з різних поглядів і залежить від контексту, у якому воно ставиться.

З одного боку, людина суттєво залежить від природи, оскільки ми живемо на цій планеті і отримуємо всі ресурси та екосистемні послуги від природних систем. Ми залежимо від природи для отримання їжі, води, повітря, матеріалів для житла та багато іншого. Наше здоров'я і добробут також залежать від стану природи.

З іншого боку, людина впливає на природу своєю діяльністю. Ми змінюємо ландшафти, руйнуємо екосистеми, забираємо ресурси та викидаємо відходи, що має негативний вплив на природу. Ми впливаємо на клімат, знищуємо біорізноманіття і забруднюємо навколишнє середовище.

Отже, можна сказати, що і людина, і природа залежать одна від одної. Людина залежить від природи для свого існування та добробуту, але також впливає на природу своєю діяльністю. Збалансований підхід до взаємодії з природою та створення стійких, екологічно збалансованих систем є важливим завданням для збереження нашого спільного майбутнього.

4,7(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Домашня кішка має добре розвинуті органи чуття, вони допомагають їй у пошуках їжі та орієнтації. Кішки – це нічні тварини, тому вона має добре розвинутий гострий зір. Вони активно переміщується на чотирьох кінцівках.Також вона любить погрітися на сонці, також вони вдень багато сплять. Ці тварини мають складну поведінку. Взимку збільшується підшерсток, бо приходять морози.

Ластівки – це денні тварини, вони уночі сплять. Ці тварини здатні до польоту, оскільки вони мають крила. Мають короткий та широкий дзьоб для ловлі комах на льоту.Коли у взимку настає нестача комах, ці тварини відлітають у теплі краї. Дихають киснем атмосфери. Мають добре розвинуті органи чуття.

Дуб – це дерево з листям. Восени листя опадає.

Сосна – це хвойне дерево. Хвоя випаровує менше води, що дозволяє пережити зиму. Також ці дерева любить світло, тому в лісах займає вищий ярус.

Липа – восени скидає листя. Плоди мають пристосування для рознесення насіння вітром.

4,6(37 оценок)
Ответ:
VLADBERYYYYYYY
VLADBERYYYYYYY
26.04.2021

Родиной Михаила Глинки была Смоленская губерния, где в селе Ново жило его семейство со времен прадеда – польского шляхтича, который присягнул на верность царю и продолжил военную службу в России.
Потомственный польский дворянин Михаил Иванович Глинка родился в усадьбе своих родителей 1 июня 1804 года. С детства он выучился игре на скрипке и фортепиано, уже тогда пробовал сочинять музыку, замечательно пел и так же хорошо рисовал. 
В 26 лет решил окончательно посвятить себя творчеству и поехал в колыбель музыкальной культуры – Милан. Проникшись итальянским духом, композитор сочиняет пьесы на основе известных опер и пишет музыку для инструментальных ансамблей. В 1833 году Михаил Глинка переехал в Германию, где под руководством Зигфрида Дена начал изучать неведомые ему страницы теории музыки. 
Михаил Иванович Глинка, изучив законы сочинения европейской музыки - немецкой, итальянской, французской, заложил основы национальной музыки.
После смерти композитора к нему пришло всеобщее признание. На всех сценах империи стали ставить его оперы, а Михаила Ивановича Глинку признали классиком русской музыки. Впервые на мировом музыкальном Олимпе появился русский автор, который сформировал композиторскую школу своей страны и стал громким именем в европейской культуре.

4,4(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ