М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
torivova2004
torivova2004
22.03.2020 14:43 •  Окружающий мир

Впрозрачном стакане с водой будет видна стеклянная палочка? ?

👇
Ответ:
yulya160
yulya160
22.03.2020
Ну,да ...должна быть видна
4,7(77 оценок)
Ответ:
DIMONSTERUSp
DIMONSTERUSp
22.03.2020
Я думаю да,так как её контуры все равно заметны
4,8(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
umkhaev013suleiman
umkhaev013suleiman
22.03.2020

Панеллюс

Панеллюс, також панеллус - рід грибів з сімейства Міценових. Латинське Panellus означає "хлібець", "печиво", але в даному случає також, ймовірно, пов'язано з назвою роду грибів Panus, буквально "хліб" .Шляпка 1 - 32 мм в діаметрі, ниркоподібної форми, з сухою або вологою, гладкою або ворсистою поверхнею, забарвленою в білуваті, зеленуваті, коричневі або бузкові тони. Гіменофор пластинчастий, у деяких видів світиться в темряві. Пластинки часті або досить рідкісні, білого, охристого, оливкового, коричневого або бузково кольору.

Ніжка присутні не у всіх видів, дуже коротка, ексцентрична, ворсиста, одного кольору з капелюшком.

М'якоть без особливого запаху, з прісним або гострим смаком.

Спори 3 - 11 × 0.5 - 3.5 мкм, колбасовідное, довгастої, еліптичної або циліндричної форми, амілоїдні. Базидії четирёхспоровие, булавовидний форми, неамілоідние, 11 - 28 × 2.5 - 6.3 мкм. Хейлоцістіди циліндричної, булавовидний, веретеновидной або неправильної форми, тонкостінні. Плевроцістіди присутні не у всіх видів. Пілеоцістіди є у більшості видів, тонко або товстостінні. Наукова назва роду утворена від назви іншого роду - Panus Fr. Пануса, з якого даний рід був виділений.

4,7(63 оценок)
Ответ:

У побуті під словом «тварини» часто розуміють лише чотириногих наземних хребетних (ссавці, плазуни та земноводні). У науці за терміном «тварини» (Animalia) закріплено ширше значення (див. вище). Тому кажуть, що до тварин, крім ссавців, належить багато інших організмів: риби, птахи, комахи, павукоподібні, молюски, морські зірки, черви тощо. Людина теж належить до царства тварин, але традиційно розглядається окремо — навіть професійні біологи вживають звороти «тварини і людина» чи «тварини, в тому числі людина».

При цьому раніше до цього царства відносили багатьох гетеротрофних найпростіших і ділили тварин на підцарства: одноклітинні Protozoa і багатоклітинні Metazoa. Зараз назва «тварини» в таксономічному сенсі закріпилася за багатоклітинними. В такому розумінні тварини як таксон мають певніші ознаки — для них характерні оогамія, багатотканинна будова, наявність як мінімум двох зародкових листків, стадій бластули і гаструли в зародковому розвитку. У переважної більшості тварин є м'язи і нерви (за винятком губок, пластинчастих, мезозоїв, кнідоспоридій, які, можливо, їх втратили).

У той же час у науці термін «тварини» іноді пропонується використовувати в ще ширшому значенні, маючи на увазі під тваринами не таксон, а тип організації — життєву форму, засновану на рухливості, гетеротрофності і голозойному живленні.

Объяснение:

4,4(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ