Загрязнение почвы — это глобальная проблема, поскольку оно оказывает вредное воздействие на почву и окружающую среду в целом. Почва, загрязненная опасными элементами (например, мышьяком, свинцом и кадмием), органическими химическими веществами, такими как полихлорированные дифенилы и полициклические ароматические углеводороды, или фармацевтическими препаратами, такими как антибиотики или эндокринные разрушители, представляют серьезную опасность для здоровья человека.
Загрязнение почвы может быть естественным или вызванным деятельностью человека. Тем не менее, их причины в основном сводятся к деятельности человека, которая вызывает большую часть загрязнения почвы, например, тяжелая промышленность или пестициды в сельском хозяйстве.
ответ:Человек и животные- дышат
-живут
-питаются
- необходимо тепло и свет
-дают потомство
- имеют тесную взаимосвязь
- дружат
У нас в Казахстане много различных животных. Но к сожалению у нас нет зебр, змей, гепардов, слонов и т.д.
Зато в зоопарке они есть, благодаря тому, что произошла адаптация.У нас нет жаркой постоянной погоды. В Казахстане резко-континентальный климат, поэтому многие животные не могут привыкать к не своей среде.К нашим животным относятся- все виды домашних, примерно 10% диких видов.
многие животный в данный момент занесены в красную книгу.
Берегите природу!
Объяснение:
1.Світовий океан – це накопичувач сонячного тепла.
Вода володіє величезною теплоємністю, що дозволяє їй накопичувати тепло в літній час, рятуючи прилеглі території від згубної для всього живого спеки. У зимовий час океан віддає накопичене влітку тепло, рятуючи все живе від вимерзання. Океани регулюють температуру на всій планеті.
2. Світовий океан – це постачальник прісної води в результаті круговороту.
Усі води на Землі, в тому числі і вода Світового океану, завдяки променевої енергії Сонця і силі тяжіння тісно взаємопов'язані і утворюють єдиний круговорот у природі. Вважається, що вода Світового океану в результаті кругообігу води оновлюється за 3000 років.
3.Світовий океан - це джерело морепродуктів.
Щорічно Світовий океан дає людям 65-70 мільйонів тонн морепродуктів: риби, молюсків, ракоподібних та їстівних водоростей.
4.Світовий океан - це джерело мінеральних ресурсів.
Мінеральні ресурси Світового океану - це рідкі, тверді і газоподібні корисні копалини. З-під морського дна видобувається нафта і вугілля. У морській воді, яка також є складовою Світового океану, приховано багато мінеральних ресурсів і елементів, що входять в таблицю Менделєєва. З морської води витягають натрій, хлор, бром і магній.
5.Світовий океан - це джерело енергії.
Енергетичні ресурси - принципово доступна механічна і теплова енергія Світового океану, з якої використовується головним чином приливна енергія. Припливні електростанції є у Франції в гирлі річки Рані, у Росії - Кислогубская ПЕС на Кольському півострові. Розробляються і частково реалізуються проекти використання енергії хвиль і течій.
6.Транспортні шляхи.
Через океани та моря пролягають головні торгові шляхи світу, що зв'язують континенти, країни і народи.
7.Морський туризм.
Останнім часом ростуть можливості освоєння території Світового океану для відпочинку та туризму.
8.Світовий океан визначає погоду, клімат.
Тут можна виокремити не тільки позитивний, але і негативний вплив океанів на життя людей: цунамі, урагани і шторми.