М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
erik0701
erik0701
12.06.2021 16:51 •  Окружающий мир

Одуванчик , клевер, подорожник к какому виду они относятся

👇
Ответ:
niktikhonov19
niktikhonov19
12.06.2021
Относятся к виду цветковые. Эти растения ещё являются лечебными
4,6(41 оценок)
Ответ:
alan4ik1324
alan4ik1324
12.06.2021
Одуванчик,клевер ,подорожник,относятся к виду корневищных растений!
4,4(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
karpova79
karpova79
12.06.2021

ответ:Думки, висловлені в рубриці «Моя Америка», передають погляди самих авторів і не відображають позицію «Голосу Америки».

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд. У цьому блозі я зібрала 7 дуже простих в, які можуть до зберегти довкілля та ще й зекономити.

Чому я про це взагалі пишу? Середня температура планети підвищиться на 1,5°C від 2030 до 2052 року порівняно із доіндустріальним рівнем, якщо швидкість глобального потепління не зміниться. Про це йдеться у звіті міжурядової групи експертів з питань клімату при ООН (IPCC). Вчені закликають до термінових дій, щоб зупинити глобальне потепління в рамках 1,5°C у порівнянні з 2°C. Потепління у 2°C означитиме ще більші ризики екстремальних посух, пожеж, повеней і нестачі харчів для мільйонів людей. Тож, фактично, це означає, що у людства є лише 11 років на те, щоб виправити ситуацію.

Експерти закликають до радикальних змін у видобутку та споживанні енергії, індустріях, будівництві, транспорті. Але, не чекаючи ініціатив на державному рівні, ми самі можемо спробувати до планеті.

Попереджаю: Насправд в до довкіллю на персональному рівні набагато більше. Я перераховую сім, які використовую особисто. Діліться в коментарях вашими еко-«фішками»!

1. Відмовитися від поліетиленових пакетів – екологічно та економічно

За даними ООН, приблизно 5 трильйонів поліетиленових пакетів споживаються у світі щороку, або близько 10 мільйонів - щохвилини. Наразі, близько 60 країн світу почали боротьбу із пластиком на законодавчому рівні. І основним об’єктом цієї боротьби стали поліетиленові пакети, і, в певній мірі, пінопласт. Але боротьбу із поліетиленовими пакетами можна розпочати самостійно, просто зменшивши їх споживання. Наприклад, в магазині замість них можна використовувати багаторазові торбинки. Це не тільки зменшить кількість споживаного вами поліетилену, а й до заощадити.

Жінки з торбинками

Жінки з торбинками

Я користуюсь еко-торбами вже два роки. При тому, що в супермаркет я ходжу два рази на тиждень, використовуючи по дві торби щоразу, це означає, що за цей час я використала б понад 200 пакетів. І це не враховуючи окремих пакетів для зважування овочів.

2. Відмовитися від одноразових пляшок та посуду

Лише 9 відсотків усіх пластикових відходів, які були коли-небудь вироблені, були перероблені.Пластикові пляшки, одноразовий посуд – ми зустрічаємося з цими одноразовими виробами кожного дня. І їх використання можна легко обмежити. Замість того, щоб купувати воду у пластикових пляшках, можна придбати пляшку багаторазового використання і носити воду з собою. Замість одноразового посуду – звичайний.

Пляшки для води багаторазового використання в редакції української служби "Голосу Америки"

Пляшки для води багаторазового використання в редакції української служби "Голосу Америки"

Чому це важливо? Просто подивіться на це узбережжя Гаїті.

3. Бути енергоефективним у побуті

Відповідно до звіту Міжнародного енергетичного агентства, глобальні викиди вуглекислого газу при виробництві енергії у 2017 році зросли до 32,5 гігатонн, встановивши рекорд. А поліпшення світової енергетичної ефективності у 2017-му різко сповільнилося (глобальна енергоємність зросла лише на 1,7% в 2017 році, порівняно із середнім показником в 2,3% протягом останніх трьох років), відмічається у звіті.

Як берегти енергію у побуті? Існує безліч простих методів, які ще й дуже до заощадити. Наприклад, оптимальне освітлення. Вдень по-максимуму використовуйте ресурси природного світла. Коли вже вмикаєте світло ввечері, робіть це тільки там, де це необхідно (навіщо платити за освітлення цілої квартири, якщо ви знаходитесь тільки в одній кімнаті?). Використовуйте енергозберігаючі лампи – вони служать довше і споживають менше енергії, ніж звичайні. Особисто я восени та взимку ще люблю свічки – і електроенергію економить, і романтично.

Вечеря при свічках

Вечеря при свічках

Не грійте в чайнику більше води, ніж потрібно. Замість того, щоб сильніше увімкнуті опалення, можна просто вдягти улюблений светр, у якому буде тепло й затишно.

4. Обирати найбільш екологічній транспорт

Типовий легковий автомобіль викидає приблизно 404 грами вуглекислого газу на милю (1,6 км). Протягом року середньостатистичне авто викидає 4,6 тонн вуглекислого газу. Такі дані наводить Агентство охорони довкілля США. Замість використання персональної автівки, можна їздити на роботу на громадському транспорті. А ще краще - на велосипеді або пішки. Це не тільки екологічно, а ще й безкоштовно. Бонус в такому випадку - скинуті калорії. Коли я йду до роботи з дому на велосипеді, трачу 220 калорій, а коли йду пішки – 440 калорій. Плюс, мені не доведеться платити за бензин або ж проїзд громадським транспортом. Та і абонемент в спортзал стає менш необхідною витратою.

5. Економити воду

Свіжа, чиста вода – це обмежений ресурс. 2.1 мільярди людей у світі не мають доступу до безпечної питної води, відповідно до даних Всесвітньої організац

Объяснение:

4,6(57 оценок)
Ответ:
Arinkaah
Arinkaah
12.06.2021

Объяснение:

В среднем за сутки, в одной квартире, воды из крана вытекает около 4 литров. Если мы умножим это количество на тысячу квартир, то в сумме получим 4000 литров. Воду используют только для промывки алюминия натрия (измельченного и очищенного от ненужных примесей сырья для изготовления алюминия), а также для получения водорода и теплоэнергетического ресурса. Предположим, что для промывки нужно использовать 2 литра воды на один килограмм сырья, тогда вода уйдет в канализацию за 12 часов.  

4,6(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ