Відповідь:
Всім відомий вислів: “Діти – наше майбутнє”. Проте, на жаль, на сьогоднішній день надзвичайно гострою є проблема зростання злочинності серед осіб підліткового віку, адже кожний п’ятнадцятий злочин в Україні – справа рук неповнолітніх. Статистика показує, що найчастіше діти скоюють правопорушення під час навчального року, в період після закінчення занять у школі і до восьмої вечора.
У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці. Це природно і, навіть, корисно для дітей – все це частина дорослішання. Але вони можуть ризикувати, особливо коли опиняються поза увагою своїх батьків. Тиск однолітків, нудьга, нестримна енергія, а можливо, й інші фактори, що впливають на поведінку, наприклад вживання пива … можуть призвести до невиправданого ризику – і, навіть, коштувати життя. Проявивши непослух один раз, дуже легко потім здійснити більш серйозний проступок, адже людина не народжується злочинцем, а стає ним через певні життєві обставини.
Часто діти і підлітки думають, що за скоєний ними злочин ніякої відповідальності не буде, тому що вони неповнолітні. Проте гуманне ставлення до дітей у суспільстві аж ніяк не означає, що треба потурати їм у всьому. Навпаки, слід перевиховувати. Адже багато дорослих злочинців починали свою «кар’єру» ще в підлітковому віці. Неблагополучне побутове оточення, важке матеріальне становище сімей, не контрольованість з боку дорослих – усе це сприяє активізації кримінальної ситуації. Найпоширенішими злочинами серед учнівської молоді є крадіжки, хуліганство. Бажання самоствердитися штовхає деяких молодих людей до конфліктних ситуацій, скоєння зовні безпричинних, а іноді незрозумілих злочинних проявів: побити людей, з якими не порозумілися або просто випадкових.
Пояснення:
В Новосибирской области наиболее развито растениеводство: производство пшеницы, ржи, тритикале, ячменя, овса, кукурузы, проса, гречихи и т.п.; птицеводство, скотоводство, производство говядины, производство молока.
а первый квартал 2020 года животноводы Новосибирской области надоили 162 тысячи тонн молока: на 20 тысяч тонн больше, чем в году. За сутки в регионе производится почти 2 тысячи тонн молока.
Благодаря действующей в Новосибирской области госпрограмме «Развитие сельского хозяйства и регулирование рынков сельскохозяйственной продукции, сырья и продовольствия в Новосибирской области», утвержденной Правительством региона, животноводы получают целый ряд мер государственной поддержки из федерального и областного бюджетов. Самые востребованные виды – субсидия на повышение продуктивности в молочном скотоводстве, поддержка племенного животноводства, поддержка развития семейных животноводческих ферм, возмещение стоимости молодняка КРС, приобретенного личными подсобными хозяйствами, и многие другие.
Среднесуточный надой составляет сейчас 15,2 кг, в году на ту же дату от фуражной коровы получали на килограмм меньше. Гораздо выше среднеобластного уровня показатели надоев в Ордынском, Каргатском и Маслянинском районах: по 24−28 кг от коровы в сутки.
«Молочное скотоводство для нашего региона — самая крупная животноводческая отрасль, и эта отрасль ежегодно наращивает объемы производства, — отметил министр сельского хозяйства Новосибирской области Евгений Лещенко. — Валовое производство молока увеличивается как за счет развития молочного животноводства во всех категориях хозяйств, так и за счет реализации крупных инвестиционных проектов, открытия новых животноводческих комплексов. Так, за год производство молока в регионе приросло на 36 тысяч тонн».
Объяснение: