М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
halex3456
halex3456
22.11.2020 12:08 •  Окружающий мир

Сообщение на тему об одном из городов герое

👇
Ответ:
светилек
светилек
22.11.2020
Ты можешь рассказать о Москве, Минске,Новгороде и про Гродно
4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
atexpro444ggvg
atexpro444ggvg
22.11.2020
Дніпро́вська ГЕС, ДніпроГÉС — п'ятий ступінь нижчої частини каскаду гідроелектростанцій на річці Дніпро. Розташована у Дніпровському районі міста Запоріжжя. Утворює найстаріше на Дніпрі Дніпровське водосховище. У 1930-ті роки відома під назвою Дніпрельстан (скорочення від «Дніпровська електростанція»).

Будівництво Дніпровської ГЕС було розпочато у 1927 році, в рамках програми індустріалізації СРСР.Внаслідок підйому води після спорудження греблі було затоплено понад 50 населених пунктів.

Перший гідроагрегат введено в експлуатацію 10 жовтня 1932 року, а вже 1939 року стали до ладу всі 9 гідроагрегатів станції загальною потужністю 560 тис. кВт. 8 турбін було поставлено американською компанією «Ньюпорт Ньюс» (англ. Newport News Shipbuilding and Drydock Company (NNS), ще одна турбіна була копією американської, вироблена в Радянському Союзі. 5 генераторів було поставлено американською компанією «General Electric», ще 4 аналогічні вироблені на Ленінградському заводі «Електросила».

Технічний нагляд за веденням будівництва здійснював полковник Г'ю Лінкольн Купер інженерного корпусу Сполучених Штатів. Він був головним інженером-консультантом проекту на за радянського уряду.

18 серпня 1941 року о 20:15 після отримання інформації про прорив німецьких військ в районі Запоріжжя греблю ДніпроГЕСу було підірвано працівниками НКВС[4]. Унаслідок вибуху 20 тонн толу (за іншими даними — амоналу) в греблі виникла пробоїна завдовжки 135 або 165 метрів, через яку ринула вниз багатометрова хвиля, спричиняючи руйнування і загибель людей, які опинились у береговій зоні. Жертви серед червоноармійців та цивільного населення оцінюються цифрами від 20 тисяч[5] до 80 -120 тисяч осіб[6]. Проте німецькій армії це ніяк не зашкодило. Деякі дослідники ставлять під сумнів число людських втрат, як не підтверджене документально, та вважають, що підрив греблі був хоч і вимушеним, але обґрунтованим кроком, оскільки боєздатність затоплених військ була низькою і вони потенційно не були здатними зупинити німецький наступ.
4,4(99 оценок)
Ответ:
stalkerdanil111
stalkerdanil111
22.11.2020
Каждый раз, как слышу фразу "Охрана природы", вспоминается один случай из мой жизни.
Идя по центральной улице нашего города, я заметил, что очень мало урн для мусора и сам мусор прохожие выбрасываю то на тротуар, то на газон. Стало обидно за наш город, что он позволяет так кощунственно себя вести по отношеню к тому, что дала нам природа. Ведь каждая бумажка или бутылка, будут гнить очень много лет, при этом выделения продуктов гниения будет попадать в атмосферу,  и мы этим будем дышать.
По электронной почте и на сайте я  задал вопрос своим друзьям о том, что мы можем сделать? Мои друзья, долго не думали, а посоветовали организовать субботник в центре города с лозунгом: "Уберем наш город".
Когда мы вышли на улицы нашего города с хозяйственным инвентаре и ведрами, прохожие были очень удивлены и стали нас поддерживать - перестали бросать под ноги мусор.
Я очень гордился своим поступком, который даже описали в газете.
4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ