М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tamirisis7sk
tamirisis7sk
03.10.2022 15:15 •  Окружающий мир

Нервная система дыхательная кровообращение пищеворительная что относится к каждой системе

👇
Ответ:
okorfeda
okorfeda
03.10.2022
1)мозг,2)легкие 3)сердце 4)желудок
биологию надо знать!
4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Основою ґрунту є глина, пісок і мул. Тому його властивості безпосередньо залежать від вмісту того чи іншого, у більшій чи меншій кількості. Наприклад, якщо в ґрунті багато мулу, то він більш родючий, якщо це піщаний ґрунт, то нестрашні застої води, чого не скажеш про глинистий ґрунт, але піщаний ґрунт швидко промерзає в мінусову температуру. Можливо, знаючи ці факти про ґрунт, ви зможете більш дбайливо й раціонально використовувати його.

● Дерева відіграють важливу роль у структурі і формуванні корисного ґрунту, причому саме листяні породи. Листяні дерева, збагачують ґрунт азотом, золою, перегноєм створюючи потрібне середовище для мікрофлори. А ось хвойні породи навпаки мають негативний вплив, тому що сприяють формуванню підзолистих ґрунтів.

● Ґрунт слугує сховищем вуглецю, і займає друге місце після океанів. Ця без сумніву необхідна здатність ґрунту зберігати вуглець, перешкоджає його проникненню в атмосферу, пом’якшуються кліматичні зміни, підвищується стійкість до посухи й повеней.

Майже всі антибіотики, з до яких ми боремося зі шкідливими мікроорганізмами, мають бактеріальне походження, зокрема походять від ґрунтових бактерій.

4,5(96 оценок)
Ответ:
Лчший
Лчший
03.10.2022
Первоначально в ней не указывалась скорость ветра.
Шкала Бофорта - условная шкала для визуальной оценки силы (скорости) ветра в по его действию на наземные предметы или по волнению на море. Была разработана английским адмиралом Ф. Бофортом в 1806 году и сначала применялась только им самим. В 1874 году Постоянный комитет Первого метеорологического конгресса принял шкалу Бофорта для использования в международной синоптической практике. В последующие годы шкала менялась и уточнялась. Шкалой Бофорта широко пользуются в морской навигации.
4,4(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ