М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Герань, кактус, алоэ, фикус, напишите родину и необходимый состав почвы

👇
Ответ:
Vixsik
Vixsik
21.06.2020
Герань- Родина многих видов герани находиться в Южной Африке. Родина других – в Индии, Австралии. Почва нейтральная с небольшим содержанием питательных веществ
Кактус-родина Американские континенты.
Почва должна состоять из равного количества крупного речного песка (промытого) , листовой и дерновой земли с добавлением кусочков глины, мрамора и т. д. , в зависимости от рода кактусов.
Фикус-родина  тропические страны Африки, Азии и Америки
Почва-лучше всего они растут в специально приготовленной смеси, состоящей из равных частей лиственной, дерновой легкой и дерновой тяжелой земли с добавлением песка и перегноя. Также сюда можно добавить перепревший навоз и компостную муку.
Алоэ-почва  дополняется нейтральным или слабокислым торфом и рыхлителями.  Родина Южная Африка
4,8(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
andrejpyankoff
andrejpyankoff
21.06.2020
«Ходить гарбуз по городу, питається свого роду...» — співається в жартівливій українській пісеньці, яка розповідає про родичів гарбуза: диню, огірочки, бараболю, квасолю, буряки, морквицю, біб.А чи й справді вони родичі?Наука ботаніка об’єднує найбільш близькі рослини у роди та види. Вид — це ім’я рослини. Рід — її прізвище. Прізвище та ім’я рослинам дають латинські, бо латинська мова у вчених вважається міжнародною. Жовта диня, наприклад, зветься куміс мело. А найближчий родич дині — огірок — теж куміс, але вже сатівус.Є й родини рослин, що складаються з найбільш близьких родів. До родини гарбузів, таким чином, справді належить диня — «гарбузова господиня», а також огірочки та кавун. А от бараболя, тобто картопля, ніякого відношення до родини гарбузів не має. її родичі — помідор і паслін. Родич морковиці — звичайний буряк, а родичі квасолі — біб та горох. їхня родина так і зветься — бобові.Бувають родичі досить близькі, а бувають і далекі. Дикі предки гарбуза та дині ростуть у Мексіці, а батьківщина огірків та кавунів — пекуча пустеля Калахарі в Африці. Бараболю та помідор привезли до нас з Південної Америки. А морковиця прийшла з Середземномор’я. З Азії на нашу землю потрапили буряки, квасоля, цибуля, часник, пшениця, рис...Різними шляхами приходили вони до нас. Колись люди не вміли удобрювати свої поля та городи. Вони просто кидали насіння у грунт, а коли грунт втрачав родючість, переходили на нове місце. Переселяючись, люди брали з собою а, насіння, і мандрувало воно разом з людьми о на сотні й тисячі кілометрів.Радо зустріли люди заморських гостей, що їх привезли мореплавці, — помідори, какао. А от картоплі спочатку не пощастило. Ніхто не знав, що саме треба споживати. Пробували їсти зелені кульки з насінням, але вони такі гіркі, що люди назвали їх «чортовим яблуком». То ж не дивно, що селяни відмовлялися садити картоплю, а коли власті примушували їх засаджувати нею лани, вони бунтували, — знищували картоплю, вбивали панів та царських службовців. Так і увійшли в історію ці бунти під назвою «картопляні».А от гречка швидко розповсюдилася по селянських нивах. її привезли наші предки з Візантії, яку вони звали Грецією. Тому-то й названо гречку гречкою.Соняшник потрапив до нас як декоративна рослина і довго прикрашав тільки квітники та оранжереї. Згодом люди навчились видобувати з його насіння смачну олію, і соняшник перейшов з гурту декоративних рослин до лав рослин сільськогосподарських. Різними шляхами потрапляли рослини на наші поля та городи. Люди відбирали для посіву насіння від найкращих рослин, що не боялися ані спеки, ані холодів.Поступово рослини змінилися настільки, що стали зовсім не схожі на своїх диких предків. І ростуть поряд на наших полях та городах пришельці з різних далеких країв — кавун, огірки, картопля, квасоля і служать людям.
4,6(48 оценок)
Ответ:
Дарья22012007
Дарья22012007
21.06.2020
C 2000-ых Московская область постепенно становится лидером сельского хозяйства страны. Например, в Воскресенском районе достаточно сильно развито молочное животноводство, племенное свиноводство, мясное птицеводство (в настоящее время работает семь крупных сельскохозяйственных предприятий).

Из пород крупного рогатого скота выращиваются: Айширская, Джерсейская, Красная датская, Холмогорская, Черно-пестрая породы.
Также достаточно широко занимаются разведением коз (колхоз «Красная Нива» Мытищинского района занимается разведением Зааненской породы), овец, свиней.

Выращивают на продажу соболей, норок, лисиц, голубых вуалевых песцов, золотистых хорьков, орловскую и русскую рысистые породы лошадей.
4,4(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ