М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
wami56
wami56
17.01.2023 09:33 •  Окружающий мир

Вприроде из чего можно получить энергию?

👇
Ответ:
Asoooollll
Asoooollll
17.01.2023
Энергию можно получить из лучей солнца, из силы ветра, из силы течения воды
4,8(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tixaia
Tixaia
17.01.2023

Объяснение:

Каждый человек хотя бы раз в жизни задавал себе вопросы: «Кто я?», «Какой я?», «В чем смысл моего существования, моей жизни?». Сама постановка этих вопросов примечательна и свидетельствует о том, что у человека как существа разумного существует фундаментальная потребность в самопознании, которая отсутствует у животных.

Действительно, внутренний мир каждого из нас — это неисчерпаемая вселенная, такая же бесконечная, как и космос. Можно прожить жизнь, так и не заглянув в некоторые его потаенные уголки. Поэтому на протяжении всей истории человечества интерес к самопознанию оставался неизменным,останется он таким до тех пор, пока люди будут проявлять любопытство к миру, пока будут познавать окружающую действительность.

Самопознание – это познание самого себя, оно является инструментарием открытия неисчерпаемого личностного и творческого потенциала, выявления тех сфер жизнедеятельности, где этот потенциал может быть использован в полной мере.

Утверждение ценности самопознания прослеживается во многих религиозных, философских, психолого-педагогических концепциях. Например, в религиях Древнего Востока разработана целостная стройная система самопознания, которая выступает средством постижения истинной сущности человека, достижения единения с Вселенной. В гуманистически-ориентированной психологии и педагогике потребность в самоактуализации рассматривается как высшая потребность человека, удовлетворение ее позволяет ему реализовать себя в полной мере, выполнить ту миссию, то предназначение, которые ему предписаны жизнью и судьбой. Только в этом случае он обретает смысл своего существования, становится тем, кем он стать, а не тем, кем ему навязывают быть окружающие.

Каждый человек сам себя строит и выбирает свой жизненный путь, сам выстраивает свои отношения с другими людьми, наконец, сам совершает и исправляет ошибки. В то же время каждый человек на своем опыте знает, что стихийное самопознание часто не приводит к значимым результатам. Пока он разберется в себе, пока выстроит программу самосовершенствования, уйдет время, будет совершено множество ошибок. Потому самопознание нуждается в тактичном сопровождении, например, со стороны тематических обновляемых сайтов, на которых размещены материалы исключительно по данной обширной теме, буквально по крупицам собранные из различных источников и раскрывающие её с разных сторон. Эти сайты, как учителя, которые, не навязывая стереотипов, вовремя поддержат, окажут информационную дадут совет, научат обращаться к собственному опыту или к опыту других людей.

Саморазвитие является важнейшей составляющей в жизни каждого человека и представляет собой процесс непрерывного самосозидания личности, который в интегрированном виде включает в себя самопознание, творческое самоопределение, самоуправление, самосовершенствование и самореализацию. Познавая себя, человек обретает внутреннюю свободу и уверенность, становится интереснее себе и другим, испытывает ощущение полноты и яркости жизни от раскрытия себя как личности и индивидуальности, души и духа. И на этом пути ему нужны, как правило, грамотные и учителя, специальные навыки и знания.

4,6(47 оценок)
Ответ:
MagistooorNaine
MagistooorNaine
17.01.2023

Світогляд, в моєму розумінні, це система поглядів на життя, яка визначає поведінку і, зрештою, долю кожної людини. Німецький філософ Новаліс говорив, що “доля і характер – це різні назви одного й того ж поняття”. Думаю, те ж саме можна сказати і щодо світогляду. Саме світогляд створює певну картину світу, ту призму, крізь яку людина дивиться на це життя, спілкується з людьми, будує своє майбутнє.

У кожної людини – своя картина світу. Вона складається завдяки багатьом факторам – виховання, приклад батьків, власного життєвого досвіду, впливу улюблених книг і фільмів. Звичайно, світогляд змінюється з роками, по мірі накопичення людиною життєвого досвіду. Недарма ще А. Поп говорив, що “кожна людина відрізняється від іншої, і з кожним днем відрізняється від себе”. Однак мені здається, що до вісімнадцяти років людина вже має цілком сформованими поглядами на життя, і можна сміливо говорити про його світогляді.

Так яке ж моє світогляд? Питання досить складний, він змушує задуматися, “покопатися в собі”. Думаю, основою моїх життєвих поглядів є переконання, що людина сама творить своє життя, свою долю. Одним з моїх улюблених афоризмів є слова Гельвеція: “Люди не народжуються, а стають тими, хто вони є”. Я вважаю, що це саме так. І прикладів людей, які “зробили себе самі”, всупереч несприятливим життєвим обставинам, дуже багато, починаючи від письменника М. Гіркого і закінчуючи кіноактором і губернатором А. Шварценегерром або мільярдером Р. Абрамовичем.

Головне – визначити, поставити перед собою мету і чітко слідувати їй. Так чого ж я хочу досягти в житті? Моя “мета номер один” – стати висококласним професіоналом, юристом дуже високого рівня. Моя майбутня професія неоднозначно сприймається зараз, я думаю, багато в чому вона дискредитована. Але за своєю суттю професія юриста – дуже потрібна і корисна. Саме юристи стоять на варті Закону – тією непорушною опори, яка має визначати життя людей у цивілізованому суспільстві. Зробити так, щоб наше існування регулюються виключно законом, щоб права громадянина завжди були захищені і він відчував себе спокійно і впевнено у рідній країні, так і у всьому світі – ось у чому полягає обов’язок справжнього юриста. І я прагну стати саме таким професіоналом, робити потрібну і поважна справа, реально допомагати тим, хто цього потребує.

Безумовно, в моїх планах – стати заможною людиною. Гроші дають відчуття свободи, дозволяють здійснити мрії, дають можливість розвиватися і самовдосконалюватися. Але, на мій погляд, не можна ставити гроші понад усе і йти до них (як, втім, і до всякої мети) будь-якою ціною.

На мій погляд, “на чолі кута” повинні стояти морально-етичні цінності, якими людина повинна керуватися в будь-яких життєвих ситуаціях. Ці цінності прищеплюються нам в сім’ї і в суспільстві, вони до крайнощів прості і, в той же час, вічні. Основи їх викладено в Біблії і тясячи раз повторені в світовій літературі. “Не убий”, “не кради”, “шануй батька і матір своїх”, “возлюби ближнього свого, як самого себе” – ось, на мій погляд, основа світогляду будь-якого нормального людини.

Якщо намагатися дотримуватися ці принципи, то йому будуть забезпечені душевну рівновагу і внутрішній спокій. А це, мені здається, гарант того, що в житті він доб’ється всього, чого хоче. А я хочу постійного розвитку та самовдосконалення у всіх сферах життя. Адже головна біда для людини – це зупинка в розвитку, яка в сучасному світі, де панують шалені ритми і швидкості, подібна смерті. Недарма мудрі люди кажуть, що застій у розвитку дорівнює відступу назад, деградації.

Я думаю, що постійно самовдосконалюватися варто не тільки в професії, але і в своєму інтелектуальному, культурному розвитку. Треба постійно читати, дізнаватися щось нове, ставати краще. Безумовно, слід подумати і про своє фізичному розвитку – займатися спортом, стежити за фізичною формою. Думаю, це особливо актуально для мене в зв’язку з моєю професією.

Але розвитку вимагає і духовна сфера людини. Для мене вона тісним чином пов’язана з близькими людьми, які мене оточують. Зараз це мої батьки і родичі, яким потрібна моя турбота і увага. Я вважаю, що справжній чоловік повинен піклуватися про свою сім’ю, всіляко підтримувати близьких людей.

В майбутньому я планую мати свою сім’ю, улюблену дружину і дітей. Думаю, це буде не так скоро, адже, щоб виховати дітей, потрібна міцна база – не тільки матеріальна, а й моральна, психологічна. А для цього потрібно подорослішати, “міцно встати на ноги”.

Таким чином, я вважаю, що людина потребує простих речах – в улюбленій справі, яке буде приносити моральне і матеріальне задоволення, міцною люблячій сім’ї з дітьми, можливість щодня насолоджуватися тим світом, в якому він живе. Однак чоловік повинен займати активну громадську позицію, адже, по суті, кожен з нас творить той світ, в якому він живе. Тому ми самі повинні робити наше сьогодення і забезпечувати майбутнє нашим дітям. Саме тоді людина зможе бути саме людиною свідомою істотою, чітко усвідомлює свої цілі і планомірно прагне до їх здійснення.

4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ