М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Окружающий мир 2 класс чем похожи лягушка и жаба и различия

👇
Ответ:
helpmepls69
helpmepls69
08.03.2020
Сходства: земноводные, питаются насекомыми.
Различия: жабы имеют яд, а лягушки нет
4,8(29 оценок)
Ответ:
BalKA13
BalKA13
08.03.2020
Различия:
1)размер
2)лягушки в основном проводят время в воде,а жабы наоборот в основном на суше
3)у жабы кожа сухая ,а у лягушек влажная
сходства:
1)питание(насекомые,мелкие млекопитающие)
2)издаваемые звуки(ква-ква)
4,7(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лубаша
Лубаша
08.03.2020
1)потому что когда бидон стоял на улице зимой в него попадал снег может быть дождь в зависимости от погоды после того как в бидоне после зимы образовалась льдина туда поместили керосин и поставили в тепло этого образовалась лужица т.к в бидоне был лёд и ещё туда налили керосин в итоге лёд расстаял и получилось что керосил перемишался со льдом и за этого в бидоне керосина оказалось. 2)куплено зимой так как морозе пластик сужается, а масло не куда не делось оно просто замёрзло 3)? 4)при кипении вода испаряется,поэтому часть влаги превращается в пар,от этого и стало меньше воды рада !
4,4(16 оценок)
Ответ:
Samiko280106
Samiko280106
08.03.2020

тільки-но сходить сніг навесні, до життя пробуджуються одні з найулюбленіших дерев, що ростуть у наших краях. вони прикрашають вулиці українських міст та парки, а також ліси та поля. вони ростуть майже скрізь. це берези.

весна ще не запанувала у світі, а під білою березовою корою вже стрімко біжать соки. це гарне дерево після зимового сну готується до нової пори.

спершу набухають яскраво-зелені березові бруньки. потім вони розкриваються у клейкі запашні листочки. я обожнюю їхній запах після запахів зими та сирості – адже це справжній аромат весни та життя! спершу ці листочки маленькі та схожі на сердечка. поволі вони стають більше та одягають білокоре деревце у шати свіжої зелені. тоді дерево прикрашає себе ще і пахучими світло-зеленими сережками.

бувають берези із сірою корою, навіть із чорною. наука каже, що видів цього дерева у світі зустрічається біля ста сорока. але найгарніша – це біла береза. навесні вона нагадує тоненьку юну дівчину. гнучка берізка наче вдягнена у сліпучо-біле вбрання, подекуди з чорними смугами. а зверху ще й яскраво-зелений плащ накинутий. до того ж ця красуня одягає сережки.

берізки навесні дарують нам, окрім насолоди своєю красою, ще одну цінну річ. це березовий сік, який дуже корисно пити, особливо дітям. лісничі вміють зібрати цей цілющий напій обережно, щоб зайвий раз не зашкодити дереву. але деякі «збирачі» роблять це жорстоко, полишають на дереві надрізи, наче відкриті рани, з яких даремно тече сік. не можна такого робити, берізки треба берегти. і тоді кожної весни красуні в сережках будуть радувати нас своїми стрункими постатями, свіжими ароматами та, у разі потреби, живильним напоєм.

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ