1) Щоб зберегти зір потрібно сидіти за гаджетами не більше як 2 години, робити зарядку для очей, робити відпочинок від гаджетів.
2) Потрібно чистити вуха і промивати їх теплою водою.
3) запахів .
4) щоб вберегти травм язика потрібно не забувати його тоже чистити як і зуби ,щоб не було набряку на язиці потрібно не пересольювати їжу.
5) Потрібно дотримуватися правила гігієни. Наприклад мити шкіру з милом , вмиватися кожного ранку.
6) Для мене здоров'я значить як щось цінне. Завдяки йому ми можемо гуляти в любу погоду,якщо будемо дотримуватися правил. Щоб не захворіти потрібно робити профілактику і дотримуватися правил,щоб зберегти здоров'я
1)Очам потрібний відпочинок та здоровий сон
Роботу за комп'ютером, перегляд телевізора або читання потрібно переривати через кожні 20-40 хв
Під час читання, письма або іншої роботи предмети необхідно розміщувати за 30-35 см від очей
2)Обмежте час перебування в шумних місцях ...
Підтримуйте вуха сухими ...
Не зловживайте навушниками ...
Не давайте волю стресу
3)отруйних запахів
4) В зимку Не можна прикладати язичок до металу;
не ширяти в язик гострими предметами
5)Захищайте свою шкіру від сонця,Щодня зволожуйте шкіру.Пийте багато води. Сон дуже важливий! Їжте здорову їжу.
6) Здоров'я для мене це все, саме найцінніше. За здоров'ям потрібно ретельно дбати, займатися спортом, доглядати за кожним органом чуття.
Растения степной зоны
Типичные для степи растения — дерновинные злаки с узкими листьями: ковыль, типчак, тонконог. Всегда присутствует разнотравье. На крайнем юге дерновинно-злаковые сменяются полынными.
Особенности степной растительности зависят от недостаточного и неустойчивого увлажнения и высоких средних июльских температур +19,5 °C … +24,5 °C. Среди степных растений многочисленны злаки и осоки в сочетании с красочным (с ярко окрашенными соцветиями) и бескрасочным (невзрачным) разнотравьем. С продвижением на юг, а, следовательно, и с увеличением температуры и снижением влажности красочное разнотравье уступает место более при злакам (ковыль, типчак) и бескрасочному разнотравью (тимьян, полынь). Видовое богатство степи зависит от благоприятных условий произрастания растительности. Её характерная черта — быстрая смена различных состояний в тёплое время.
Ранневесенняя степь: буйство цветовой гаммы из лилового прострела, золотого горицвета, нежно-голубого гиацинта.
Поздневесенняя — окрашена цветами белых ветрениц, лиловых ирисов, примул, голубых незабудок и золотистых лютиков.
Летняя — окрашена тёмно-лиловыми цветами шалфея, которые сменяются белым цветом клевера, таволги. Красочность степи к июлю идёт на убыль.
Осенняя степь имеет общий бурый фон от отцветающих растений.