М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
legonsamp
legonsamp
27.09.2021 22:40 •  Окружающий мир

Как с военной техники люди научились бороться с явлениями природы?

👇
Ответ:
ksiusha131
ksiusha131
27.09.2021
Они уничтожали её =
4,4(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sevaismailova2
sevaismailova2
27.09.2021
Рюрик 862 — 882 Основатель династии Рюриковичей. Был внуком Гостомысла, сыном его дочери Умилы и ободритского короля Годислава. По этнической принадлежности славянин из народности ободритов.
Олег Вещий 882 — осень 912
Был братом норвежской принцессы Ефанды, супруги Рюрика. По этнической принадлежности - урман (древненорвежец).
Захватил Киев, объединив Новгородскую Русь и Киевский (Самватасский) Каганат. С этого момента должность главы Руси стала называться Великий Князь
Игорь Рюрикович 912 — осень 945 В 939 году потерпел поражения от хазарского воеводы Песах и стал данником Хазарии. По требованию Каганата ходил в 941 году походом на Византию, но поход сложился неудачно для Игоря, в морском бою русский флот был уничтожен греческим огнём. Чтобы восстановить флот выплатить дань хазарам, осенью 945 года был вынужден произвести повторный сбор дани с населения, во время которого был убит древлянами.
4,8(78 оценок)
Ответ:
mialoma
mialoma
27.09.2021

Встановити 100% безпеку харчових продуктів науково неможливо. Втім, аргументувати безпечність генетично-модифікованої їжі тільки на принципі Argumentum ad Ignorantiam було б помилково. Тому генетично-модифіковані продукти проходять докладні аналізи, що базуються на сучасних наукових знаннях.

Одним з можливих ризиків вживання генетично модифікованої їжі розглядається її потенційна алергенність. Коли новий ген вбудовують в геном рослини, то кінцевим результатом є синтез в рослині нового білка, який може бути новим в дієті. Через це ми не можемо визначити алергенність продукту, базуючись на минулому досвіді. Теоретично, кожний протеїн може потенційно бути тригером алергійної реакції, якщо на його поверхні є специфічні місця зв'язку до IgE антитіл. Антитіла, які специфічні для конкретного антигену, виробляються в організмі індивідууму, чутливого до алергену. Чутливість до алергенів часто залежить від генетичної схильності. Розрахування алергійного потенціалу не можна зробити зі 100%-ною впевненістю. Нові потенційні алергени формуються також у сортах конвенційної селекції, але відслідкувати подібні алергени дуже важко, крім того, процедура допуску конвенційних сортів аналізу на алергенність не передбачається.Окремі продукти генів, що переносяться в організм генно-інженерними методами, можуть демонструвати токсичні властивості. В 1999 році опублікована стаття Арпада Пуштаї (Árpád Pusztai) щодо токсичності генно-модифікованої картоплі для щурів. В картоплю було вбудовано ген лектину з підсніжника з метою підвищити стійкість картоплі до нематод. Згодовування картоплі щурам продемонструвало токсичний ефект генно-модифікованого сорту[34]. Опублікуванню даних передував гучний скандал, оскільки результати були представлені до експертної оцінки науковцями. Запропоноване Пуштаї пояснення, що менше лектин, а скоріш б перенесення гену, викликав токсичний ефект, не підтримане більшістю науковців, оскільки даних, представлених у статті, недостатньо для формулювання саме таких висновків. Розробка трансгенної картоплі з геном лектину припинена.

Однією з проблем, пов'язаних з трансгенними рослинами є потенційний вплив на ряд екосистем.

Объяснение:

4,5(2 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ