М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mihailova1999
mihailova1999
18.03.2022 08:43 •  Окружающий мир

Что делать с орхидеей? после цветения чуть пойже примерно через месяц, начали гнить сохнуть чуть корни(не все). ближе к весне стал расти цветонос, рос рос и остановился, теперь наверное опять растет чуть. недавно поставили на ночь на , теперь незнаю будет расти или нет.(листья тоже чуть повреждены и цветнос сверху чуть) будет цвести или нет?

👇
Ответ:
lllgglll
lllgglll
18.03.2022
Сейчас её лучше поставить на подоконник, ведь на балконе холодно. Поливайте её по мере высыхания земли, а потом посмотрите, как она дальше расти будет
4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bikimbetovadarina
bikimbetovadarina
18.03.2022
Правильні відомості про Землю та її форму з’явились не відразу, не в один час і не водному місці. Проте де саме, коли, у якого народу вони були найбільш правильними, з’ясувати важко. Дуже вже мало збереглося про це вірогідних стародавніх документів та матеріальних пам’яток.
Одна з найдавніших культурних країн на Землі – Китай. За кілька тисяч років до н.е. китайці мали писемність, уміли зображати місцевість на карті і складали географічні описи. Та, на жаль, старокитайські „рисунки” (карти) і описи земель ще майже не вивчені. 

Індійська культура теж дуже давня. За переказами, індійці уявляли собі Землю у вигляді площини, що лежить на спинах слонів. Цінні історичні матеріали дійшли до нас і від стародавніх народів, які жили на Близькому Сході, в басейні рр. Тігру та Єфрату, в дельті Нілу і вздовж берегів Середземного моря в Малій Азії і Південній Європі. До наших часів дійшли писані документи з стародавньої Вавілонії. Давність їх – близько 6000 років. Вавілоняни, в свою чергу, успадкували знання від ще більш стародавніх народів. Вавілоняни вважали, що Земля має вигляд гори, західний схил якої займає Вавілонія. Вони помітили, що на південь від Вавілону – море, а на сході височать гори, через які не наважувались переходити. Тому їм здавалось, що Вавілонія розташована на західному схилі „світової” гори. Гора ця – кругла, і оточена вона морем, а на море, як перевернута чаша, спирається тверде небо – небесний світ. На небі, як і на Землі, є суша, вода та повітря. Небесна суша – це пояс сузір’їв Зодіаку, який як гребля, простягнувся серед небесного моря. По цьому поясі суші рухаються Сонце, Місяць і п’ять планет. Під Землею знаходиться безодня – пекло, куди спускаються душі померлих; уночі Сонце проходить через це підземелля від західного краю Землі до східного, щоб уранці знову почати свій денний шлях по небу гаючи, як за морським горизонтом заходить Сонце, люди думали, що воно спускається в море і що сходити воно теж повинно з моря. Отже, в основі уявлень стародавніх вавілонян про Землю лежали за явищами природи. Проте знання їх були обмежені, і через те вони не могли правильно пояснити ці явища. Народи, які жили в Палестині, інакше уявляли собі Землю, ніж вавілоняни. Стародавні євреї жили на рівнині, і Земля здавалась їм рівниною, на якій подекуди височать гори. Особливе місце у світобудові євреї відводили вітрам, які приносять з собою то дощ, то посуху. Оселя вітрів, на їх думку, міститься в нижньому поясі неба і відокремлює собою Землю від небесних вод: снігу, дощу і граду. Під Землею залягає вода, від якої догори йдуть канали, що живлять моря і ріки. Уявлень про форму всієї Землі у стародавніх євреїв, очевидно, не було. Відомо, що фінікійці, єгиптяни і стародавні греки були добрими мореплавцями: навіть на невеликих кораблях вони сміливо вирушали в далекі плавання і відкривали нові землі. Дуже багато чим географія завдячує еллінам, або стародавнім грекам. Цей нечисленний народ, що жив на півдні Балканського і Апеннінського півостровів Європи, створив високу культуру. Про найдавніші відомі нам уявлення греків про Землю ми знаємо з поем Гомера – „Одіссеї” і „Ілліади” (12-8 ст. до н.е.). З цих творів видно, що греки уявляли собі Землю трохи опуклим диском, який нагадує щит воїна. Сушу кругом обтікає ріка Океан. Над Землею розкинувся мідний небозвід, по якому рухається Сонце, піднімаючись щодня з вод Океану на сході і поринаючи в них на заході.
4,5(82 оценок)
Ответ:
Viktoria12345678901
Viktoria12345678901
18.03.2022
Смешение природных особенностей южной тайги и степей оказало большое влияние на формирование животного мира республики. некоторые виды животных появились в республике путем искусственного расселения. а другие, наоборот, были уничтожены, в результате промышленной деятельности человека. в лиственных лесах можно встретить большое видовое разнообразие птиц, рептилий, амфибий и диких животных. здесь есть все условия для их комфортного проживания и размножения - стабильный корм и надежные укрытия. за последние годы постепенно увеличивается поголовье лосей и кабанов, этому способствует наложения запрета на их отстрел. в смешанных лесах обитают куницы, белки, лисы, зайцы, енотовидные собаки и горностаи. птицы - многочисленные обитатели лесов. в лесу можно встретить сороку, кукушку, сойку, стрижа, сову, ястреба. в лиственных лесах чувашии популярна охота на боровую дичь - тетерева, рябчика, вальдшнепа и глухаря.   в низовьях рек и озер живут бобры, ондатры и выдры. особую ценность представляет выхухоль - самое древнее млекопитающее чувашии. околоводные птицы представлены богатым видовым разнообразием - береговые ласточки, чайки, крачки, утки, кулики, цапли. более 50 видов рыб водится в многочисленных реках и озерах чувашии. чаще всего встречаются лещи, щуки, караси, лини, подусты. численность их зависит от чистоты и состава воды. обитают и ценные промысловые породы рыб - стерлядь, судак, лещ, но их запасы, к сожалению, постепенно уменьшаются.
4,4(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ