М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Какое течение (быстрое, медленное) реки самара

👇
Ответ:
Timoxa565
Timoxa565
24.07.2021
Быстрое течение у реки
4,8(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
losangelina23
losangelina23
24.07.2021

Під впливом діяльності людини, природні угруповання можуть зазнавати різних змін. Основні зміни, які відбуваються у цих екосистемах, включають:

Деградація природних угруповань: Неконтрольована розробка ресурсів, надмірна вирубка лісів, перекоси в екологічних процесах та забруднення навколишнього середовища можуть призвести до деградації природних угруповань. Це може призводити до зниження біорізноманіття, зміни в розподілі видів, втрати середовищ життя та змін в екосистемних процесах.

Втрати біорізноманіття: Внаслідок змін у природних угрупованнях, може відбуватися втрата біорізноманіття. Високі темпи забруднення, вирубка лісів, знищення місць масового розмноження та зміни в природних процесах можуть призвести до зникнення деяких видів та порушення екологічного балансу.

Зміни в розподілі видів: Внаслідок змін у природних угрупованнях, може змінюватися розподіл видів. Деякі види можуть вимирати або змінювати свої життєві умови, щоб вижити у нових умовах. Це може призвести до змін в екосистемних взаємодіях та функціонуванні природних угруповань.

Інтродукція інвазивних видів: Людська діяльність може сприяти появі інвазивних видів, які здатні швидко поширюватися та витісняти місцеві види. Це може призвести до зміни біологічного складу та функціонування природних угруповань.

Зміни в розміщенні та використанні земель: Людська діяльність впливає на зміни в розміщенні та використанні земель, що може призвести до зміни меж природних угруповань. Зміна використання земель на сільське господарство, промисловість, міську забудову або інші господарські цілі може впливати на структуру та функціонування екосистем.

4,7(77 оценок)
Ответ:
Kazhyal
Kazhyal
24.07.2021

Відповідь:

Пояснення:

У ході нещодавніх археологічних розкопок на території Сибіру та Бельгії вчені виявили черепа собак, які були одомашнені приблизно 33 тисячі років тому.

Це означає, що собаки були першими тваринами, прирученими людиною. У цьому плані їм вдалося випередити корів, овець і кіз, пише The Telegraph.

Археологи зробили висновок, що знайдені в Росії і Європі черепа належать "домашнім хижакам", оскільки їх морди були коротшими і ширшими, ніж черепа диких тварин. "Оброблена" форма щелепи характерна для братів наших менших, які використовували зуби для спілкування між собою і захисту, але ніяк не для нападу.

Вчені застосували спеціальний сканер, щоб визначити вік черепів, після чого зайнялися дослідженням кісткових структур знахідки.

"Черепа, виявлені як у Сибіру, так і в Бельгії, належать домашнім тваринам. У диких вовків морди трохи більш звужені, і структура зубів інша. У приручених чотириногих друзів людини щелепи ширші, а зуби розташовані щільніше", - заявив історик з Університету Арізони Грег Ходжінс.

Раніше вважалося, що першими людина приручила тварин, від яких можна було мати практичну користь - взяти шерсть, м'ясо, молоко.

Але, як виявилося, стародавні люди навчилися приручати худобу набагато пізніше, ніж собак. Звичайно, собаки були прекрасними охоронцями та помічниками під час полювання, але набагато важливішим було те, що з ними можна було спілкуватися. Вони були віддані хазяїнові і розуміли його краще, ніж інші тварини. !

4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ