М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tanyat2003
tanyat2003
07.06.2020 02:51 •  Окружающий мир

Расскажи о каком-либо природном сообществе характерном для местности в которой ты живешь республика татарстан город казань

👇
Ответ:
aleksseveme
aleksseveme
07.06.2020
Достаточно высокая степень благоустроенности озеленённых зон на территории жилых массивов и наличие крупных озеленённых городских пространств в Набережных Челнах не полностью удовлетворяют потребностям жителей в зелёных насаждениях. Городской совет обсуждал состояние городских зелёных зон: девяти парковых и лесопарковых зон, занимающих почти 360 гектар, а также семи скверов, общая площадь которых составляет порядка тридцати гектар. Кроме того, изучалось состояние двадцати бульваров, расположенных в границах города. За три года на работы по благоустройству парковых зон затрачено более 130 миллионов рублей. Однако ситуация с зелёными насаждениями, по мнению жителей города, не претерпела существенных улучшений. Именно поэтому депутаты предложили исполнительному комитету провести мероприятия по систематизации городской программы «сто скверов» с последующей инвентаризацией парков, городских скверов и всех зелёных зон. Состояние воздуха Пять лет назад город Набережные Челны вошёл в приоритетный список, состоящий из городов, для которых характерно наибольшее загрязнение атмосферного воздуха. Проводимые мероприятия позволили год спустя исключить Набережные Челны из списка самых загрязнённых городов РФ. Суммарный объём вредных выбросов от промышленных предприятий и автотранспортных средств составляет порядка 53 тысяч тонн, из которых на долю индустриального сектора приходится чуть более 16 тысяч тонн, что в перерасчёте на одного жителя составляет почти 32 килограмма в год. Анализ промышленных выбросов в атмосферном воздухе периодически показывает нарушения.
4,7(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
GranMartin
GranMartin
07.06.2020

Рельеф Пермского края сформировался при образовании Уральских гор около 250 миллионов лет назад и в ходе последующего накопления осадочных пород на кристаллическом фундаменте платформы.

В западной части края (около 80 % его территории), расположенной на восточной окраине Русской равнины, преобладает низменный и равнинный рельеф.

В восточной части края (около 20 % его территории), где проходят Уральские горы, рельеф имеет горный характер: среднегорный для Северного Урала и низкогорный для Среднего Урала. Граница между ними проводится по подножию горы Ослянка (59º с. ш.).

✔ Наиболее высокие горы расположены на севере края:

Тулымский камень (1496 м) — высочайшая вершина в Пермском крае;

Ишерим (1331 м)

Молебный камень (1240 м);

Ху-Соик (1300 м)

4,8(73 оценок)
Ответ:
bikimbetovadarina
bikimbetovadarina
07.06.2020
Правильні відомості про Землю та її форму з’явились не відразу, не в один час і не водному місці. Проте де саме, коли, у якого народу вони були найбільш правильними, з’ясувати важко. Дуже вже мало збереглося про це вірогідних стародавніх документів та матеріальних пам’яток.
Одна з найдавніших культурних країн на Землі – Китай. За кілька тисяч років до н.е. китайці мали писемність, уміли зображати місцевість на карті і складали географічні описи. Та, на жаль, старокитайські „рисунки” (карти) і описи земель ще майже не вивчені. 

Індійська культура теж дуже давня. За переказами, індійці уявляли собі Землю у вигляді площини, що лежить на спинах слонів. Цінні історичні матеріали дійшли до нас і від стародавніх народів, які жили на Близькому Сході, в басейні рр. Тігру та Єфрату, в дельті Нілу і вздовж берегів Середземного моря в Малій Азії і Південній Європі. До наших часів дійшли писані документи з стародавньої Вавілонії. Давність їх – близько 6000 років. Вавілоняни, в свою чергу, успадкували знання від ще більш стародавніх народів. Вавілоняни вважали, що Земля має вигляд гори, західний схил якої займає Вавілонія. Вони помітили, що на південь від Вавілону – море, а на сході височать гори, через які не наважувались переходити. Тому їм здавалось, що Вавілонія розташована на західному схилі „світової” гори. Гора ця – кругла, і оточена вона морем, а на море, як перевернута чаша, спирається тверде небо – небесний світ. На небі, як і на Землі, є суша, вода та повітря. Небесна суша – це пояс сузір’їв Зодіаку, який як гребля, простягнувся серед небесного моря. По цьому поясі суші рухаються Сонце, Місяць і п’ять планет. Під Землею знаходиться безодня – пекло, куди спускаються душі померлих; уночі Сонце проходить через це підземелля від західного краю Землі до східного, щоб уранці знову почати свій денний шлях по небу гаючи, як за морським горизонтом заходить Сонце, люди думали, що воно спускається в море і що сходити воно теж повинно з моря. Отже, в основі уявлень стародавніх вавілонян про Землю лежали за явищами природи. Проте знання їх були обмежені, і через те вони не могли правильно пояснити ці явища. Народи, які жили в Палестині, інакше уявляли собі Землю, ніж вавілоняни. Стародавні євреї жили на рівнині, і Земля здавалась їм рівниною, на якій подекуди височать гори. Особливе місце у світобудові євреї відводили вітрам, які приносять з собою то дощ, то посуху. Оселя вітрів, на їх думку, міститься в нижньому поясі неба і відокремлює собою Землю від небесних вод: снігу, дощу і граду. Під Землею залягає вода, від якої догори йдуть канали, що живлять моря і ріки. Уявлень про форму всієї Землі у стародавніх євреїв, очевидно, не було. Відомо, що фінікійці, єгиптяни і стародавні греки були добрими мореплавцями: навіть на невеликих кораблях вони сміливо вирушали в далекі плавання і відкривали нові землі. Дуже багато чим географія завдячує еллінам, або стародавнім грекам. Цей нечисленний народ, що жив на півдні Балканського і Апеннінського півостровів Європи, створив високу культуру. Про найдавніші відомі нам уявлення греків про Землю ми знаємо з поем Гомера – „Одіссеї” і „Ілліади” (12-8 ст. до н.е.). З цих творів видно, що греки уявляли собі Землю трохи опуклим диском, який нагадує щит воїна. Сушу кругом обтікає ріка Океан. Над Землею розкинувся мідний небозвід, по якому рухається Сонце, піднімаючись щодня з вод Океану на сході і поринаючи в них на заході.
4,5(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ