М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Архес228
Архес228
02.01.2022 12:18 •  Окружающий мир

Перечисли , какие памятники и культуры есть в твоём городе я живу в нижнекамск

👇
Ответ:
bulavskaaana
bulavskaaana
02.01.2022
Мемориал победы.Памятник воинам-интернационалистам.Памятник татарскому поэту ГабдуллеТукаю
4,4(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alenapolyakova5
alenapolyakova5
02.01.2022

ответ:сом - велика прісноводна риба сімейства сомів. Наукова назва: сом звичайний або сом європейський, латинська назва: Silurus glanis. Сом найбільша за величиною і вазі серед наших прісноводних риб, він може досягати ваги в 300-400 кг. Мешкає в річках і озерах Європи та Європейської частини Росії. Сом воліє більшу частину часу проводити на глибині, близько дна. На дні водойми він знаходить глибоку яму і селиться в ній. Сом не любить далеко відпливати від своєї ями, більшу частину часу він проводить в ній. У денний час сом вилежується в своїй ямі, відпочиває і перетравлює їжу, а як тільки настає темрява відправляється на полювання. Сом харчується рибою, жабами, раками і молюсками. Сом бажаний трофей для багатьох рибалок. Ловити сома можна різними : на донку, на жерлицу, на квок, на спінінг і явищем. М'ясо сома має високі смакові якості, воно ніжне і жирне. Сома можна смажити, варити з нього юшку, робити начинку для пирогів, котлети, солити, в'ялити, запікати і тушкувати. Розповімо про цю цікаву рибі докладніше.

Зовнішній вигляд

Сома ніяк не можна назвати красивою рибою. Весь зовнішній вигляд сома і будова його тіла говорять про те, що сом пристосований для життя на дні водойми.

Голова сома велика щодо довжини тіла, широка, плеската. З боків голови, ближче до верхньої щелепи, розташовані маленькі, широко розставлені очі, які виглядають злими. Як у більшості інших придонних видів риб, зір у сома розвинене погано, для орієнтації в просторі і видобутку їжі він в основному використовує добре розвинений нюх і чутливі вуса.

У сома величезна паща, озброєна великою кількістю, дуже дрібних і гострих зубів. У сома щетінковие зуби, чимось нагадують щітку, у риби потрапила в сомову пащу немає шансів вибратися назовні. На верхній щелепі сома розташовані два довгих білуватих вуса. Нижня щелепа далеко видається вперед, на ній розташовані чотири коротких жовтих вусики. Вуса служать сому органом дотику.

сом

Тіло сома довге, потужне, в передній частині округле, що звужуються ближче до хвоста. При погляді на сома, здається що у нього зовсім немає луски, насправді луска є, просто вона дуже дрібна, щільно притиснута до тіла і покрита шаром слизу. Велика кількість слизу, яким покрито тіло сома, захищає ніжну шкіру риби від пошкоджень і полегшує ковзання у воді при плаванні, забезпечуючи сому хорошу маневреність.

Плавці сома потужні, зазвичай вони темніші решти тіла, і можуть бути майже чорного, темно-синього або темно-зеленого кольору. Спинний плавник сома непропорційно маленький. Анальний плавник широкий і дуже довгий, доходить до самого хвоста. Хвіст сома довгий, становить більше половини всього тіла, приплюснутий з боків. Хвостовий плавник невеликий, із закругленими краями.

сом

Забарвлення сома, в залежності від місця проживання, може змінюватися від світло-жовтого до чорного кольору. Верхня частина тулуба, спина і боки сома можуть мати бурий, чорний, коричнево-зелений, червонувато-зелений, світло-коричневий, пісочно-жовтий або оливково-коричневий колір. Часто по тілу сома йдуть плями, через які забарвлення сома поєднує в собі відразу кілька відтінків, що плавно переходять один в одного. У молодих сомів ці переходи різкіші, а забарвлення більш яскрава, ніж у дорослих і старіших сомів. Черево сома більш світле, ніж спина і боки, найчастіше воно жовтувато-білого або брудно-сірого кольору. Зрідка серед сомів зустрічаються альбіноси.

4,7(15 оценок)
Ответ:
10alinka01
10alinka01
02.01.2022

ответ:     Посмотрим, названия каких улиц, переулков, даже проездов Краснодара могут напоминать нам о временах великих строек 30х годов в СССР.

Это может быть проезд Колхозный, ведь именно тогда началось движение коллективизации.

Это улица 2-ая Пятилетка, несомненно напоминает нам о первых пятилетних планах.

Это Трудовая улица.

Это Беломорский проезд, который вероятно напоминает нам о строительстве Беломорского канала.

Возможно это Инициативная улица или улица Энергетиков, и может быть Плановый переулок.

4,8(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ