М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maxyim
Maxyim
24.03.2022 03:38 •  Окружающий мир

Какие есть в россии заповедники для защиты животных и кого там охраняют ?

👇
Ответ:
pika4y2
pika4y2
24.03.2022
Сихотэ-Алинский заповедник (амурские тигры)
Алтайский заповедник (черный аист, снежный барс)
Кандалакийский заповедник (морская утка гоги)
Террасный заповедник (бобры)
4,5(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
OppLeech
OppLeech
24.03.2022

Відповідь:

З того моменту, як дитина народилася, і почав обживатися в світі, він почав навчатися. Навчаючись, дитина постійно виховується. Процес виховання спрямований на формування соціальних якостей особистості, на створення і розширення кола її відносин до навколишнього світу - до суспільства, до людей, до самого себе. Чим ширше, різноманітніше і глибше система відносин особистості до різних сторін життя, тим багатшою її власний духовний світ.

Таким чином, особистість формується в процесі активної взаємодії з навколишнім світом, опановуючи соціальним досвідом, суспільними цінностями. На основі відображення людиною об'єктивних відносин відбувається формування внутрішніх позицій особистості, індивідуальних особливостей психічного складу, складається характер, інтелект, його ставлення до оточуючих і до самого себе. Перебуваючи в системі колективних і міжособистісних відносин, у процесі спільної діяльності, дитина стверджує себе як особистість серед інших людей.

Ніхто не народжується на світло з готовим характером, інтересами, схильностями, волею, певними здібностями. Всі ці властивості виробляються і формуються поступово, у ході усього життя, з моменту народження і до зрілості.

Особливу роль в житті людини, її захисті, формуванні та задоволенні духовних потреб, а також в його первинної соціалізації грает сім'я. Особистість дитини формується під впливом всіх суспільних відносин, в яких протікає його життя і діяльність. Проте рівень моральної культури батьків, їхні життєві плани й устремління, соціальні зв'язки, сімейні традиції мають вирішальне значення в розвитку особистості молодої людини. p> У сім'ї дитина набуває переконання, суспільно схвалювані форми поведінки, необхідні для нормального життя в суспільстві. Саме в сім'ї виявляється найбільшою мірою індивідуальність дитини, її внутрішній світ. Батьківська любов допомагає розкрити, збагатити емоційну, духовну і інтелектуальну сферу життя дітей.

Пояснення:

Відредагуй правильно на українську, хотів чим швидше для тебе)

4,7(79 оценок)
Ответ:
диёра2010
диёра2010
24.03.2022

Объяснение:

Стиль рококо в інтер'єрі - особливості

Стиль рококо можна описати трьома словами - елегантність, шик, розкіш. Це ідеальна стилістика для сміливих забезпечених людей, які люблять атмосферу свята. Адже, дійсно, дизайн в стилі рококо не дозволить вам нудьгувати ні хвилини. Оскільки даний стиль прийшов до нас із Франції 18 століття, він буквально дихає витонченістю тією епохою. Незважаючи на всі корективи, які внесло в нього час, рококо все одно продовжує нести в собі нотки чудовою палацової Франції.

Для бароко характерні тяжіння до урочистості, перевантаження декором, просторовий розмах, злиття різних видів мистецтв і водночас автономія окремих жанрів, переважання дуже складних композицій, контрастність, панування яскравих кольорів, асиметрія, напруженість, динамічність образів, поєднання реальності та ілюзії.

Поєднання власних українських традицій та європейського впливу створило умови для розквіту своєрідного стилю, названого українським, або “козацьким” бароко. Хронологічні рамки бароко в Україні сягають двох століть - ХVII-го та ХVIIІ-го.

Освітлення в інтер'єрі

Важливим елементом інтер'єру є світло і освітлення.

Штучне освітлення в приміщеннях готелів виконує утилітарну й естетичну функції.

Утилітарна функція визначається гігієнічними нормами, що забезпечують нормальну зорову працездатність людини.

Естетична функція визначається архітектурно-художніми вимогами. Штучне освітлення виявляє і підкреслює внутрішній простір і тектонічну систему, масштабність інтер'єру, забезпечує єдність стилістичного вирішення за до форм світильників і їхнього світлорозподілу.

Рівень освітленості приміщення визначає його комфортність, що залежить від обраного прийому освітлення.

Сучасні принципи пристроїв штучного освітлення залежать від об'ємно-просторового вирішення приміщення і його функцій. Функції приміщення впливають на вибір прийому освітлення, що визначає види джерел світла і світильників, їхній світлорозподіл і місце розташування, декоративність і систему освітлення. У приміщеннях готелів можуть використовуватися як загальні, так і місцеві системи освітлення.

4,7(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ