М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ренаткрутой
Ренаткрутой
27.10.2021 22:58 •  Право

Бондар А. Г., після того як одружилася, спільно з чоловіком подала заяву до органів опіки і піклування про бажання усиновити дитину. На підставі того, що Бондар А. Г. не досягла 18 років, співробітники відділу освіти відмовили в прийнятті заяви та постановленні Бондар А. Г. та її чоловіка на облік як осіб, що бажають усиновити дитину.

Як у такому випадку має діяти Бондар А. Г.?

Чи має право Бондар А. Г. бути усиновителем до досягнення нею 18-річного віку?

Березенько В. Г. спільно з його дружиною Березенько Д. І. подали заяву до органів опіки та піклування про бажання усиновити дитину. При судовому розгляді справи з'ясувалося, що Березенько Д. І. лише на 13 років старша за дитину, яку було підібрано відділом освіти для усиновлення. Суддя запропонував Березенько Д. І. відмовитися від усиновлення дитини і дати згоду на її усиновлення Березенько В.Г. Березенько Д. І. заявила, що бажає бути усиновлювачем і тому не може пристати на пропозицію суду. Рішенням суду було відмовлено в усиновленні на підставі того, що усиновлювач був старший усиновленого менше ніж на 15 років.

Чи може бути усиновлювачем особа, яка старше дитини на 13 років?

Чи правомірною була пропозиція судді?

До органу опіки та піклування надійшла заява від Кравченка С. В. з проханням призначити його опікуном двоюрідного племінника Кравченка Павла. На момент подання заяви Павлу було 13 років. Під час розгляду заяви органом опіки та піклування йому виповнилось 14 років. Орган опіки та піклування відмовив у встановленні опіки на тій підставі, що Павло вже досяг чотирнадцяти років і роз'яснив, що Кравченко С. В. має право на звернення з установлення піклування щодо неповнолітнього Павла.

Чи правильне рішення виніс орган опіки та піклування?

Чим відрізняються права та обов'язки опікуна від прав та обов'язків піклувальника?

Бірюкова звернулась до суду з позовом про звільнення її від виконання обов’язків опікуна. Суд відмовив у прийнятті заяви, пояснивши, що рішення з цього питання приймає орган опіки та піклування.

Чи правомірною є відмова суду?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
арвгшвш
арвгшвш
27.10.2021
Нет. так как при переводе на другую работу для ликвидации последствий аварии за работником должен быть сохранен его оклад т.е. заработная плата. Организация перевела работника без его слгласия на низкооплачиваемую работу.
работники с приказом не согласились.
Увольнерие за прогул возможно лишь при отсутствии работника на рабочем месте. В данном случае работники приходили на рабочее место но не выполняли работ (см. итальянская забастовка в любом из источников) потому и увольнять их администрацией нет оснований.
4,7(18 оценок)
Ответ:
Лёха12339
Лёха12339
27.10.2021

1. Петров постоянно проживал на территории Российской Федерации на 06.02.1992г. Он приобрел гражданство Российской Федерации, в течение 1 года со дня вступления в силу Закона РФ «О гражданстве Российской Федерации» не заявил о выходе из гражданства Российской Федерации.

Проживание Петрова за пределами Российской Федерации (на Украине с 1993г. по 1996г.) не прекратило само по себе его гражданства Российской Федерации. Данных о том, что Петров был лишен гражданства РФ, в задаче не приведено. В 1996г. Петров вернулся на Родину и был зарегистрирован по месту своего жительства. Он является гражданином Российской Федерации.

 2. По Закону «О гражданстве Российской Федерации» (п. 1 ст. 12) ребенок приобретает гражданство Российской Федерации по рождению, если на день рождения ребенка: в) один из его родителей имеет гражданство Российской Федерации, а другой родитель является иностранным гражданином, при условии, что ребенок родился на территории Российской Федерации либо если в ином случае он станет лицом без гражданства.

Мать детей по условию задачи является гражданкой России, отец – гражданином Ирака. Старший ребенок (сын 1992г.р.) родился на территории Ирака. Мальчик гражданства Российской Федерации не приобрел, он является гражданином Ирака. Младший ребенок - дочь 1997г.р., родилась на территории России. Девочка приобрела по рождению гражданство Российской Федерации.

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ