Духовно богатый потому и богат, что на первый план ставит потребности души, а не тела. для него значение имеют не материальные ценности, а те, которые совершенствованию души. проявляя интерес к религии, живописи, музыке, другим искусства, человек познает окружающую среду и общественные явления. в результате наполняется его внутренний мир, человек развивается с разных сторон, становится интересным собеседником, думающим, имеющим на все свою точку зрения.духовно богатый человек стремится к самосовершенствованию.конечно, стать человеком с богатой душой непросто. здесь играет роль совокупность всех факторов – воспитания, образования и набожности. можно быть набожным человеком, но так и не понять, в чем смысл веры, а можно много читать и развиваться, повышать свой интеллектуальный уровень, но остаться черствым в душе и ненавидящим всех и вся (каждый делает свои выводы) я считаю свою жизнь полноценной, тк у меня всё есть и я верю в себя. много людей имеют комплексы, заниженную самооценку и другие проблемы из-за разных неустройств в детстве. есть те, кто вообще потерял семью, кого били или не кормили. и многие из них справляются со своими травмами и живут полноценной жизнью.
Объяснение:
Керівнику управління з питань
Захисту прав споживачів у Миколаївській,
(залежно куди направляєте скаргу)
30258.м. Миколаїв, вул., Ковзана, 5
Гр. Павла Микитовича Бубенка
Який проживає за адресою:
33569.м Миколаїв, вул. Фрунзе, буд.2 кв. 107
На дії та бездіяльність, на порушення моїх прав директора
Магазину «Леонель +»
Скарга
5 січня 2013 року. Я, Павло Бубенко, придбав в магазині «Леонель+» LCD телевізор (пральну машину, чайник, пишете те, на що адресована скарга – це зразок!) «Panasonik», вартістю в 12 000 гривень 00 копійок. (суму прописом: дванадцять тисяч гривень). Під час укладення договору купівлі-продажу, продавець надав мені чек і гарантував/божився, що телевізор буде працювати справно. І запевнив, що в разі поламки я зможу звернутися до їхнього сервісного центру – видавши мені гарантійний талон. Але вже 10 січня 2013 року телевізор зламався. Я вимушений був звернутися до директора магазину «Леонель+» із скаргою і письмовою заявою попросивши безкоштовно усунути поламку телевізора. Він погодився і прийняв зламаний телевізор. У відповідності із ч3 ст. 709 Цивільного кодексу України де зазначено, що вимога покупця про безоплатне усунення недоліків товару підлягає задоволенню продавцем або виготовлювачем протягом 14 днів. Була знехтувана. Також на мою вимогу надати мені на час ремонту аналогічний товар, незалежно від моделі, з доставко, що теж передбачено цією статтею – директор магазину відмовився. Згідно з ч. 5 ст. 709 Цивільного кодексу України, ч. 7 ст. 14 Закону України «Про захист прав споживачів» кожен день, який я не отримував свій товар, тобто був прострочений з невідомих причин продавець мав би сплатити мені неустойку в розмірі 1% товару.
Мене це обурило і я написав скаргу, тим паче, керуючись законом України «Про захист прав споживачів» та «Про звернення громадян»,
Вимагаю:
Вплинути на дирекцію фірми «Леонель+» та вжити заходів щодо директора цієї фірми.
Відповідь про результати розгляду цієї скарги надіслати мені у письмовій формі у строки передбачені законодавством України.
Скарга написана добре – передбачає ще й додатки, наприклад:
ДОДАТКИ:
Копія товарного чеку про придбання телевізора
Копія гарантійного талона.
Копія заяви до директора магазину «Леонель+»
Копія листа-відповіді від директора магазину.
Число, коли була складена скарга, підпис, прізвище.