М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Васютка3333
Васютка3333
21.05.2022 15:57 •  Право

Сочинение на тему "оптимальная форма правления для украины".

👇
Ответ:
sanyakryt
sanyakryt
21.05.2022
Поступово зменшується підтримка громадянами пропрезидентської форми правління (разом відповіді респондентів по підтримці президентської та президентсько-парламентської форм правління), пік якої фіксувався у квітні минулого року. Так, у жовні 2009 пропрезидентську форму правління підтримали 58% опитаних, у квітні 2010 – 61%, у вересні 2010 – 50% та у березні 2011 – 46%.
Ці тенденції близькі до повторення динаміки зміни довіри до В.Януковича: у жовні 2009 повністю або скоріше довіряли В.Януковичу 41% громадян, у квітні 2010 – 55%, у вересні 2010 – 39% та у березні 2011 – 28%.
Сповільнився і ріст підтримки пропарламентської форми правління (разом відповіді респондентів по підтримці парламентсько-президентської та парламентської форм правління). Так, у жовні 2009 пропарламентську форму правління підтримували 22% опитаних, у квітні 2010 – 20%, у вересні 2010 – 28% та у березні 2011 – 25%.
Натомість зростає число громадян, які не змогли визначитися, яка саме форма правління є оптимальною для країни: у жовні 2009 - 15% опитаних, у квітні 2010 – 16%, у вересні 2010 – 18% та у березні 2011 – 25%.
Диктатуру, як оптимальну форму правління, стабільно підтримують близько 4% громадян.
Серед найбільших прихильників посилення президентської влади виборці Партії регіонів та Сильної України, серед найбільших прихильників посилення повноважень парламенту – виборці Свободи, Батьківщини та Громадянської позиції.
Найбільш виразний ріст підтримки посилення повноважень парламенту зафіксовано лише на Сході України, посилення повноважень Президента – в жодному з регіонів, ріст невизначених – на Донбасі, Півдні, Центрі, Півночі та Заході.
4,6(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
star1k
star1k
21.05.2022

1. общественные отношения в сфере управленческой деятельности государственных органов и должностных лиц по исполнению публичных функций государства

2. Граждане; органы государственной власти, осуществляющие исполнительно-распорядительную деятельность (правительство, министерства и ведомства, правоохранительные органы); государственные и муниципальные служащие; организации различных форм собственности, в том числе коммерческие и некоммерческие организации, а также политические партии и иные общественные объединения, религиозные объединения, религиозные группы.

3. Необходимо, чтобы одна из сторон была наделена государственно – властными полномочиями, т.е. являлась субъектом административных правоотношений. Имеют избирательный характер, т.е. имеют место только в тех сферах общественных отношений, которые попадают под нормы административного права. Имеют властных характер («власть-подчинение»).Осуществляются в сфере деятельности исполнительной власти.

Объяснение:

4,6(56 оценок)
Ответ:
olgateviasheva
olgateviasheva
21.05.2022

Объяснение:

Адміністративним кодексом передбачається відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісі. Іноді ми гаємо картину, коли група неповнолітніх після відвідування лісу лишає після себе тліюче вогнище. Це дуже небезпечно і може призвести до лісової пожежі, до винищення багатьох гектарів лісу.

Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами

Жорстоке поводження з тваринами, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністративного кодексу передбачає відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Не проходьте мимо такого порушення. Жорстокість до тварин в дитинстві може призвести до жорстокості до людей в майбутньому, до скоєння злочину.

Стаття 12. Вік, після досягнення якого настає адміністративна відповідальність

Адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку.

     

Стаття 13. Відповідальність неповнолітніх

До осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

У разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, передбачених статтями 44, 51, 121-127, частинами першою і другою статті 130, статтями 173, 174, 185, 190-195 цього Кодексу, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб (за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185) можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

4,8(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ