М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pinelike
pinelike
26.08.2022 20:33 •  Право

Григорію Терещенку 70 років, він має двох повнолітніх дітей: дочку Ольгу 43 років і сина Богдана 39 років. Ольга працює лікарем-терапевтом у приватній клініці, вона заміжня, у неї двоє неповнолітніх дітей, яких вона виховує разом із чоловіком. Богдан - директор фірми з ремонту побутової техніки, він має сім’ю - дружину і трьох неповнолітніх дітей. Ольга і Богдан добре заробляють.

Григорій Терещенко розлучився зі своєю дружиною Світланою, коли Ользі було сім років, а Богданові - три. З дітьми Григорій не спілкувався, морально їх не підтримував, хоча аліменти, призначені судом, сплачував регулярно. Щоб утримувати неповнолітніх дітей, мати працювала на двох роботах. Зараз Світлана - пенсіонерка, живе неподалік від міста у приватному будинку, має своє господарство - садок, город, кролів, Богдан та Ольга допомагають їй матеріально.

Григорій Терещенко більше не одружувався. Він живе самотньо у невеличкій квартирі. З лютого минулого року за станом здоров’я (Григорій хворий на діабет) покинув роботу. Він отримує пенсію за віком. Вряди-годи він підробляє реалізацією своїх акварельних малюнків.

У січні цього року Григорій Терещенко звернувся до суду із заявою, в якій витребувати аліменти зі своїх дітей через своє важке матеріальне становище.
1. Уявіть себе представником (захисником) Ольги та Богдана в суді, які аргументи ви б висунули на захист їхніх інтересів?
2.Уявіть себе представником (захисником) Григорія Терещенка в суді, які аргументи ви навели б на захист його інтересів?
3. Яке рішення, на вашу думку, винесе суддя?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nabiullinnazim
nabiullinnazim
26.08.2022
Ну в общем, закон можно самому нарыть, а дело такое.
Заявление об увольнении должно быть подано за две недели до окончания работы. Это сделано для того, чтобы работодатель успел найти нового работника и тд. Так как заявление было подано по собственному желанию, то в связи с благоприятной обстановкой в своём предприятии оно было одобрено. Работница могла отменить заявление в течение двух недель, но так как этого не сделала, то фактически, спустя три недели она не является работником данного предприятия, и, если она захочет пойти туда работать, то ей придётся устраиваться на работу заново и заново оформляться по тк рф.
4,8(31 оценок)
Ответ:
zhutovaanneta
zhutovaanneta
26.08.2022

Объяснение:

Гі́дність — це поняття моральної свідомості, яке виражає уявлення про цінність всякої людини.Рівноправність-основна ідея яка порівнює усіх людей у їх правах,свободах,  обов'язках. Громадяни можуть мати свою думку і вносити зміни  щодо управління  своєю власною територією, де кожен громадян це маленька,але дуже значна частина усієї держави в цілому. Рабська психологія - це той світогляд, світосприйняття, тип мислення і відчування, де фундаментальне місце займає психологічний механізм: «раб-пан»  

4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ