М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
chiigenwjs67
chiigenwjs67
06.03.2023 14:04 •  Право

Задание по конституционному праву: Судья, пребывающий в отставке и имеющий стаж работы в должности судьи 20 лет, решил продолжить свою трудовую деятельность. Вправе ли этот судья работать: 1) в органах государственной власти, органах местного самоуправления, государственных и муниципальных учреждениях; 2) в профсоюзных и иных общественных объединениях; 3) в качестве депутата Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации или члена Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации; 4) в качестве депутата законодательного (представительного) органа субъекта Российской Федерации; 5) в должности прокурора; 6) в качестве следователя; 7) в качестве дознавателя.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sokolin2
sokolin2
06.03.2023
2) +Галузь права - відносно самостійна сукупність юридичних норм, що регулює якісно однорідну сферу (рід) суспільних відносин і воло­діє тільки їй властивим режимом правового регулювання
А Інститут галузі права - це система відносно відособлених правових норм у межах певної галузі права, що регулюють окрему групу (вид) взаємозалежних суспільних відносин.
Тобто кожна галузь права, має свій інститут

1) відставка- добровільне складання каденції, у зв’язку з неможливістю на далі виконувати обов’язки Презедента України
Імпічмент- примусове звільнення від обов’язків
4,5(99 оценок)
Ответ:

Объяснение:

1. Страйк може бути застосований лише працюючими, які знаходяться у трудових відносинах із юридичною особою або фізичною особою-підприємцем  на умовах трудового договору.

2. Страйк проводиться виключно у робочий час. Мітинги, зазвичай проходять у неробочий час (наприклад, у перерві на обід чи у вихідні, неробочі або святкові дні).

3. Страйк  – це засіб тиску на роботодавця для того, щоб він задовольнив вимоги працівників. Мітинги ж можуть бути спрямовані не лише на роботодавця, а й на органи державної влади й органи місцевого самоврядування.

Схожі риси: страйк, як  і всі інші акції протесту виникає на тлі неврегульованих розбіжностей і носить, як правило, масовий, публічний характер, привертаючи увагу громадськості та ЗМІ.

Будь-який страйк є акцією протесту, але не будь-яка акція протесту є страйком.

4,6(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ