Личность в истории играет огромную роль. Мы это видим не только глядя на царей, полководцев и диктаторов, но и иногда сами уьеждаемся в этом.
Печальным, но ярким примером является Гаврила Принцип, который, убив Франца Фердинанда, сам того не осознав, дал повод Австро-Венгрии развязать одну из самых кровопролитных войн в истории.
Из этого следует вывод, что даже маленький человек иногда повлиять на историю так, что вместо одного спокойного витка на следующее столетие она совершит либо крутой поворот, либо попятится назад.
на мою думку людина та держава не може існувати без закону та порядку. Сама держава має базуватися на законові.
Чому людство вирішило створити закони? На сам перед, можливо, усім би було краще жити без законів та порядку, згідні? Але на світі був би хаос, безвладдя. Закон дозволяє регулювати відносини людей між людьми, соціумом та все ж таки державою вцілому. Ні один закон не може бути без обов"язків, де є закон, там і мають бути обов"язки. Правовідносини, права, обов"язки вже зароджувалися із давних часів та народів. Ще Київська Русь мала свої закони, примітивні, але вже демократичні для того часу. Якби не було закону, хто б зна, що було б із людством? Люди зрозуміли, люди розвиваються, більше мислять та діють, та забезпечують усе це законом та правом. Якби не було закону, не було б і прав, прописаних у ньому. Тому люди не мали б прав ніяких.
Закон потрібен, і він повинен застосовуватися для усіх, адже усі рівні перед законом. Немає закону, немає порядку, немає порядку - немає держави, немає держави - немає суспільства, яке навчилося цінувати чуже життя, та вцілому ж і своє, та свої та чужі права.