з заданиями!
1.14-річний Максим і 17-річний Тарас заради розваги домовились викрасти автомобіль свого сусіда. Наступного дня, вони вручну відкотили автомобіль в сторону від будинку і шляхом з’єднання дротів замка запалення завели автомобіль. Після цього Тарас сів за кермо, а Максим ‒ поряд нього. Під час руху двигун автомобіля зупинився. З метою завести автомобіль, Максим та Тарас почали палити папір у салоні, що стало причиною його загорання. У результаті пожежі автомобіль був повністю знищений і за висновком товарознавчої експертизи станом на 15 липня 2019 року власнику автомобіля були спричинені матеріальні збитки у розмірі 165 тис. грн.
Письмово вирішіть ситуацію. Кваліфікуйте дії Максима та Тараса відповідно до чинного законодавства.
2.Неповнолітні Олег (16р.) і Сергій (13р.) під час перегляду фільму у кінотеатрі випили пляшку вина і під впливом алкоголю почали приставати до людей, що сиділи перед ними, вживаючи нецензурну лексику.
Письмово проаналізуйте наведені приклади правопорушень та охарактеризуйте елементи складу кожного. Для цього використовуйте витяги з нормативно-правових актів. До якого виду відповідальності буде притягнуто правопорушників.
3.Опишіть основні повноваження співробітників ювенальної превенції. Поясніть сутність цих повноважень. Виловіть власну думку щодо облаштування «Зеленої кімнати». Яке значення має така кімната для ресоціалізації особистості неповнолітнього.
4.16-річний Володимир працював двірником в дошкільному навчальному закладі. 1 вересня 2019 року він прибув на роботу в другій половині дня. Відмовився давати пояснення про причини спізнення на роботу. Був звільнений з роботи без згоди з профспілковим комітетом, бо не був членом профспілкової організації.
Дайте письмово правову оцінку ситуації.
5.Щоб захистити свій сад від можливих злодіїв Санін підключив до металевого паркану електричний струм. Неповнолітній Кравець, проходячи повз сад Саніна, побачив на дереві спілі груші. Під час спроби перелізти через паркан Кравець був смертельно травмований електричним розрядом.
Письмово проаналізуйте наведені приклади правопорушень та охарактеризуйте елементи складу кожного. Для цього використовуйте витяги з нормативно-правових актів. До якого виду відповідальності буде притягнуто правопорушників?
✔ответ ✔
●: Конституционно-правовая ответственность является на данный момент одним из наиболее важных инструментов для управления конституционной законностью и развития конституционного государства. Конституционно-правовая ответственность, будучи специфическим видом юридической ответственности, реализуемой с ряда негативных для субъекта последствий, определяется конституционно-правовыми нормами и призвана в первую очередь обеспечивать конституционно-правовые отношения и поддерживать конституционную законность и конституционный правопорядок в российском социуме. Недействующая конституционная законность становится угрозой не только охраняемым Конституцией РФ общественным отношениям (политическим, экономическим и прочим), но и всему конституционному строю. Поскольку режим конституционной законности не работает автоматически, возникает необходимость в конституционном контроле, функции которого выполняют судебные органы, глава государства, парламент и правительство. Обязательным условием реализации конституционно-правовой ответственности является в первую очередь специальный конституционно-правовой статус субъекта, а также эпизод отрицательного поведения в конституционно-правовой сфере.