Нашому мiсту бракує українськостi. Пора вже довести до кiнця справу з музеєм Нацiонально-визвольної боротьби, що на вулицi Кривоноса. Площа поряд з пам'ятником Степановi Бандерi, де немає нi лавочок, нi насаджень, нi нормального освiтлення -- ще одна справа, за яку треба братись.
А гляньте лише на нашi вивiски! Чому iншомовнi не мають українського перекладу? I що це за "Лємберг" на кожному кроцi, якщо наше мiсто -- Львiв! Забагато у нас цiєї iноземщини, яка показує несмак, а подекуди й брак "клепки". I за викорiнення цього взявся б насамперед. Адже мiсто Лева -- це мiсто не чужинцiв, а українцiв.
А як, скажiть, можна милуватись спорудами Львова, коли змушений весь час дивитись пiд ноги -- то люка немає або вiн тримається на доброму словi, та й дороги поганi... Треба й тут дати лад.
ответ: 1-Б 2-В 3-Г 4-А
Объяснение:
1. Здавна в Україні була традиція одружуватись тільки зі згоди батьків. Тому й Традиції та звичаї.
2. Норми права — загальнообов'язкові, формально визначені певні правила поведінки, які встановлені або санкціоновані, а також охороняються державою.
3. Норми моралі — правила поведінки, які склавшись у суспільстві, виражають уявлення людей про добро й зло, справедливість й несправедливість, обов'язок, честь, гідність. Дія цих норм забезпечується внутрішнім переконанням, суспільною думкою, заходами суспільного впливуу. .
4.Норми об'єднань громадян — правила поведінки, самостійно встановлені громадськими організаціями, закріплені в їхніх статутах (положеннях тощо), діють у їхніх межах і ними ж охороняються від порушень за до певних заходів суспільного вплив