М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aidanа1307
Aidanа1307
19.04.2021 17:21 •  Право

-Добрий день. Я прочитав в газеті оголошення (показує газету), у якому вказано,що вам потрібні курєри. Це правда? -Так, це правда. А скільки тобі років?- 15. -А як же ти будеш працювати? Адже, ти, мабуть навчаєшся в школі? Так, навчаюся в 9-му класі. Заняття в нас проходять з 9-ої до 15-ої години, і я можу працювати після уроків.-От добре, я візьму тебе курєром. Працювати ти будеш з 6-ої до 8-ої години, щоб встигав на уроки, а потім з 16-ої до 19-ої години. Оплата за роботу погодинна. Але принесеш мені довідку від директора школи, що ти навчаєшся в цій школі, у якому класі і режим навчання. А завтра ставай до роботи

1.Як назвати угоду між сторонами в цій ситуації? Назвіть учасників дії. Що ми про них знаємо? Які факти договору важливі, а які-ні?
2. Якими нормами права регулюється вказана ситуація? Яке питання ми повинні розвязати?
3. Дайте оцінку рішенням роботодавця і підлітка.

👇
Ответ:
LadyAmfetamin
LadyAmfetamin
19.04.2021

Відповідь:

1. Трудовий договір. Учасники: підліток та роботодавець. Роботодавець пропонує роботу кур*єром. Підліток навчається у 9 класі, йому 15 років. Важливі факти: місце навчання хлопця, його вік. Не важливі факти: оплата погодинна.

2. Ситуація регулюється кодексом України про працю, (також регулюється трудовим договором, але сторони його ще не уклали). Потрібно розв*язати питання про працевлаштування школяра.

3. Дії роботодавця є неправильними, оскільки особа віком 14-16 років повинна працювати 24 години на тиждень, а підлітку надають роботу більшу аніж затверджено нормами. Також сторонам слід офіційно затвердити трудову угоду.

Пояснення: Десь так, сподіваюсь на твою високу оцінку)))

4,8(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Yar4ik03
Yar4ik03
19.04.2021

1. Референдум — голосування населення із метою вирішення найважливіших питань державного та суспільного життя. Референдуми в Україні поділяються на всеукраїнські та місцеві. Предметом всеукраїнського референдуму може бути: — затвердження Конституції України, її окремих положень та внесення до Конституції України змін і доповнень; — прийняття, зміна або скасування законів України або їх окремих положень; — прийняття рішень, які визначають основний зміст Конституції України, законів України та інших правових актів. Предметом місцевого референдуму може бути: — прийняття, зміна або скасування рішень з питань, віднесених законодавством України до відання місцевого самоврядування відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

2. Збори громадян — зібрання громадян з метою висловлення позиції та прийняття рішень консультативного (дорадчого) або обов'язкового характеру. В Україні проявляються у вигляді громадських слухань, зібрань домоуправлінь, громадських зборів, мітингів, масових зібрань, доручень територіальної громади депутатам тощо.

4,8(55 оценок)
Ответ:
fortunazanna
fortunazanna
19.04.2021
Объектом правового регулирования выступает социальная сфе­ра, которую составляют, по меньшей мере, три компонента:

а) люди (без них не было бы и никаких общественных отношений);
б) общественные отношения (социальные связи, зависимости и разграни­чения);
в) поведение людей.
Поведение гражданина Б. Относится к объекту правового регулирования.

реализации права всегда связан только с правомерным поведением участников общественных отношений. При этом поведение соответствующее юридическим предписаниям может выражаться как в форме действия (активная форма реализации права), сознательно-волевое использование права и исполнения юридических обязанностей, так и в форме бездействия (пассивная форма реализации права), воздержание от неправомерного действия.
Гражданин Б. Выбрал пассивную форму реализации права) тоесть не голосовать.

Согласно действующей Конституции участие в выборах является правом, а не обязанностью для граждан РФ (см.
статья 32 пункт 2).
Поэтому гражданин Б. имел право не участвовать в выборах.
4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ