1) 76 тыс. руб. с Котова;
2) Сделка недейств.
Объяснение:
1. По общему правилу, вред, причиненный личности или имуществу гражданина, а также вред, причиненный имуществу юридического лица, подлежит возмещению в полном объеме лицом, причинившим вред. От указанной обязанности лицо может быть освобождено только в случае достаточности доказательств того, что вред причинен не по его вине. В данном случае лицо дее и его вина доказано, следовательно с Кононенко будут требовать сумму 76 тыс. рублей.
2. 159 ГК РФ(сюда не влезет):
1) Сделка, для которой законом или соглашением сторон не установлена письменная (простая или нотариальная) форма, может быть совершена устно.
2) Если иное не установлено соглашением сторон, могут совершаться устно все сделки, исполняемые при самом их совершении, за исключением сделок, для которых установлена нотариальная форма, и сделок, несоблюдение простой письменной формы которых влечет их недействительность.
3) Сделки во исполнение договора, заключенного в письменной форме, могут по соглашению сторон совершаться устно, если это не противоречит закону, иным правовым актам и договору.
Данная сделка должна была выполнена с распиской(т.к сумма крупная). Её нет, а значит пускай он хоть 10 свидетелей приведет - бесполезно, сделка считается недействительной.
Вроде так, но могут быть мелкие недочеты...
Відповідь:
Задача № 7 РАЦС відмовляє в реєстрації шлюбу по поданій раніше заяві і може запропонувати подати повторну заяву про реєстрацію шлюбу. Якщо наречені не можуть з’явитися з поважних причин до РАЦС в установлений їм день, то строк реєстрації шлюбу за їх письмовою заявою переноситься на інший день. У цих випадках строк перенесення реєстрації шлюбу не може перевищувати одного року з дня подання заяви. Якщо наречені не з’явилися до РАЦСу протягом тримісячного строку від дня подання заяви про реєстрацію шлюбу і не повідомили про причину неявки, то заява втрачає чинність.
Задача № 8 Суд повинен в позові про визнання права особистої приватної власності на деревообробний станок відмовити, визнати цей станок, як і придбаний холодильник, обʼєктом спільної сумісної власності подружжя, що підлягає поділу між подружжям. Так як згідно вимог частини четвертої ст. 61 Сімейного кодексу України «Речі для професійних занять (музичні інструменти, оргтехніка, лікарське обладнання тощо), придбані за час шлюбу для одного з подружжя, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя».
Задача № 9 Суд відмовить у задоволенні позову позивача - дядька дівчат. Згідно вимог Правил опіки та піклування при призначенні опікуна беруться до уваги його можливості виконувати опікунські обов'язки, стосунки між ним та підопічним. Для того, щоб перевірити можливість виконувати опікунські обовʼязки особа, яка бажає бути опікуном, повинна предʼявити пакет документів, у тому числі довідку про доходи за останні шість місяців або копію декларації про майновий стан і доходи. Так як позивач не працює, студент університет, і сам фактично перебуває на утриманні у матері, у нього немає можливості виконувати опікунські обовʼязки. Щодо вимоги повернути дівчат бабусі, то бабуся, судячи з усього до органів опіки і піклування з відповідною заявою не зверталася і не є позивачем по справі.
Пояснення: