Объяснение:
Державна влада — це публічно-політичні відносини панування і підкорення між суб'єктами, що спираються на державний примус[1].
Державна влада є різновидом соціальної влади і завжди є політичною по суті.
Державна влада в інституціональному розумінні — це система структур, органів, установ, які реалізують функції держави.
Державна влада в процесуальному розумінні — це цілеспрямована управлінська діяльність усіх органів держави, направлена на упорядкування, організацію життя, забезпечення стабільності і розвитку суспільства на підставі конституції та законів.
Державна влада здійснює управління суспільством від імені народу на всій території держави за до державного апарату, видання та доведення до реалізації загальнообов'язкових правових норм та представляє державу у зовнішніх відносинах
1. Учень приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять у чистому охайному одязі,залишає в гардеробі верхній одяг, взувається у змінне взуття, займає своє робоче місце та готує всі необхідні навчальні прилади (зошит, щоденник підручник тощо) до наступного уроку.
2. До школи учні приходять в одязі ділового аба напівділового стилю (не дозволяється приходити у: спортивному костюмі, обтягуючому, прозорому одязі, шортах або міні-спідницях), мають змінне взуття, намагаються бути прикладом охайності (взуття, зачіска, одяг).
3. Учні забов’язані мати на кожному уроці все необхідне шкільне приладдя (зошити, щоденники, підручники). Усі підручники мають бути обгорнені; користуватися ними потрібно охайно для подальшої передачі учням у наступному навчальному році.
4. Дзвоник на урок – для учня: після нього жоден учень не виходить з класу. Після дзвонику на урок учні не ходять по класу, а знаходяться кожен – на своєму робочому місці. Дзвоник по закінченні уроку – для вчителя: лише після того як учитель оголосить про закінчення уроку, кчні можуть встати з місць і вийти з класу.
5. Учні мають з повагою ставитись до вчителя – не перебивати під час розмови, називати його лише по імені та по-батькові, виконувати вимого вчителя, директора після першого прохання (надати щоденник,прибрати в класі – виконати інше завдання).
6. Учні повинні берегти майно школи, обережно поводитися як із власними речами, так із речами інших учнів або вчителів.
7. Не дозволяється використання плеєрів та мобільних телефонів під час навчального процесу.
8. Не дозволяється без дозволу педагогів залишати приміщення та територію школи в урочний час.У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікуря або записку від батьків (або осіб, які їх заміняють) стасовно причини відності на заняттях. Пропускати заннятя без поважної причини не дозволяється.
Объяснение:получилось только 8 то большие
Тема моего сочинения - права и обязанности. Для чего человеку нужно это ? Можно ли обойтись без обязанностей перед обществом, сохранив все свои права? Давайте порассуждаем об этом.
На мой взгляд, права и обязанности - необходимы и должны существвовать неотрывно друг от друга.
Во-первых, соблюдение человеком обязанностей гарантирует наличие прав у другого человека, таким образом, права и обязанности сохранить стабильность общества.
Во-вторых, моральные принципы должны диктовать человеку необходимость отдать что-то дабы получить что-то себе взамен. и это немаловажно, ведь все в мире должно находиться в равновесии. Большое количество прав приведет к хаосу и криминалу, обязанностей - к установлению диктатуры и последующей гражданской войне.
таким образом, на мой взгляд, необходимость прав и обязанностей неоспорима.