Вам не предоставляют никакой гарантии на разблокирование компьютера, поскольку единственная цель мошенника - это получение денег. Это точно не снять блокировку. Никаких денег никому присылать не нужно.
Найти сайт с кодами
Этот сработает только в том случае, если вирус очень популярен и он не имеет возможности создаваться в других экземплярах. Винлокеры имеют возможность пересобираться, поэтому пароль Вы попросту не найдёте к определённой копии вируса. В вирусах масштабных размеров пересборка вируса отсутствует. Это единичный экземпляр, который распространяется везде и внедряется в систему надолго, с последующим шифрованием данных или прочим вредом для компьютера. Это не снять блокировку.
Поставить специальную утилиту для удаления вируса
Это единственный который обеспечит Вам удаление вируса с компьютера. Вопрос лишь в том, как Вы установите специальную утилиту. Поскольку Ваш компьютер заблокирован, то единственным остаётся загрузка со специального диска или USB, на котором установлена антивирусная программа, специальная разработанная для удаления вирусов. Это Вам снять блокировку.
До непрямого умислу, я би навів такий приклад – в одному із населених пунктів Сторожинецького району 48-річний місцевий мешканець навмисно відкрив безладну стрілянину з рушниці по будинку культури. І при цьому травмував двох двох відпочиваючих. При цьому умислу на заподіяння потерпілим тілесних ушкоджень не було, проте байдуже ставлення до можливих наслідків свідчить про особливий егоїзм, черствість фігуранта, про повну байдужість до інтересів інших людей та суспільства в цілому
Злочина недбалість - ситуація така , при умисному знищенні або пошкодженні майна, яке спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 194 КК України) або . Для прикладу, ч.2 ст. 121 КК України - умисне спричинення тяжкого тілесного ушкодження, охоплюється ознаками норми ч. 1 цієї статті та злочину, передбаченого ч.1 ст. 119 КК України - «Вбивство через необережність».
Злочинна самовпевненість - наприклад, водій, керуючи автомобілем,
приклад такий: особа перевищує швидкість руху, при цьому він розраховує не лише на свій досвід, надійний стан автомобіля та на чисту суху дорогу, але й на те, що інші учасники руху, зокрема пішоходи теж будуть дбати про те, щоб не стати потерпілими) .
Таким чином особа, діючи (не діючи) певним чином та усвідомлюючи фактичну сторону свого діяння, не оцінює свою поведінку як суспільно небезпечну, оскільки нейтралізує небезпеку (у своїй свідомості) обставинами, котрі здатні, на її думку запобігти можливості настання суспільно небезпечних наслідків.
Объяснение: