Парламентсько-президентська республіка — це один з видів змішаної форми правління, який поєднує ознаки парламентських і президентських республік.
Основними правовими критеріями розрізнення президентсько-парламентської й парламентсько-президентської республік іб й процедура формування уряду, наявність або відсутність відповідних повноважень у президента, юридична інвеститура уряду, його відповідальність, підстави відставки уряду, підстави та обмеження розпуску парламенту президентом, відповідні повноваження щодо цього уряду та (або) його голови, наявність у президента права законодавчої ініціативи, використання президентом права відкладального вето, його подолання (можливість винесення цього питання на референдум), промульгування законів президентом, наявність інституту «контрасигнатури» (перелік актів, які підлягають контрасигнуванню), підстави і процедура імпічменту або відзиву президента шляхом всенародного референдуму, підстави проведення референдуму й повноваження з цього приводу президента.
Так ось,
Україна є парламентсько-президентською республікою. Найвищим органом державної влади є Верховна Рада України, а главою держави — Президент України. - це і є доказом що Україна є парламентсько-президентською республікою.
Але ні у Конституції, ні де ще не будь у правових актах я не зустрічав саме слів "Україна - є парламентсько-президентською республікою", але текст вище - є доказом цього ствердження.
1 вопрос: Да, действия работодателя правомерны так как это была инициатива работника.
2 вопрос: Да, допускается, если работники этого хотят они могут выйти на работу в выходные или в праздничные дни.
Прости на 3 вопрос не знаю ответа