Відповідь:
Адміністративну відповідальність, та санкції передбачені ст. 124 КУпАП
Пояснення:
Незважаючи на те, що в статті 124 КУпАП йде мова про порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, до цієї ж категорії справ попадають справи, коли в ДТП постраждали люди, але тілесні ушкодження не виходять за межі легких тілесних ушкоджень. Тому водій несе адміністративну відповідальність. Передбачає накладання штрафу в розміру двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.
1. другий абзац
2. пеший абзац (без другого речення)
3. Я повністю згодна з рішенням суду, адже він перевищив норми самозахисту
4. друге фото
5. Не погоджуюсь, адже начальник дільниці не виконував всі свої обов'язки і неприсутність на роботі його не оправдовує
6. третє фото
1. В цій ситуації праві студенти. Мітинги можна проводити навіть на проїжджій частині. Було порушено права студентів
2. Гадаю, першими потрібно прооперувати бабусю, адже вона опікун, молоду жінку, яка є матір'ю п'ятьох дітей і учасника бойових дій еа сході, адже він захищає честь і славу держави
п.с. честь і славу можна замінити на "цілісність", якщо вчитель придиратися любить
Правовые нормы имеют следующие признаки:
Направлены для обеспечения трудом людей. Регулирование поведения. Нормы права регулируют поведение и отношения людей (как правило, в отношениях с другими людьми), деятельность организаций, представляют собой правила поведения. Общий характер. Неконкретность адресата, неперсонифицированный характер (в отличие от правоприменительных актов). Они регулируют типичные отношения и рассчитаны на многократное применение. Общеобязательность. Нормы права обязательны для всех, кому они адресованы.Их легитимность подтверждается нормами морали нравственности. Связь с государством. Правовые нормы устанавливаются или санкционируются государством, при необходимости обеспечиваются государственным принуждением. Формальная определённость. Нормы права, как правило, фиксируются в правовых актах государства и чётко закрепляют права, обязанности и запреты. Системность. Нормы права взаимосвязаны и не противоречат друг другу, нормам морали и нравственононости.