М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dodpddpfp
dodpddpfp
10.07.2020 09:37 •  Право

Надайте правову оцінку На залізничному вокзалі міста Ніжина працівниками ювенальної превенції виявлено неповнолітню дівчину, на вигляд 15 – 17-ти років, без речей, мобільного телефону та документів, яка за описом дуже нагадувала неповнолітню, оголошену у розшук 4 дні тому в місті Києві – Олександру Істоміну. Виявлена дівчина, на відміну від розшукуваної, має іншу довжину та колір волосся, називає інше ім’я та прізвище, інше місце проживання.
На початку розмови з поліцейськими дівчина говорить, що її звати Лариса Петренко, їй 15 років і вона проживає у даному населеному пункті. На вокзалі вона тому, що проводжала дідуся. Однак пізніше Олександра зізнається, хто вона, і розповідає, що з нею трапилося.
Олександра Істоміна, 17 років. На вулиці тому, що вночі, 4 дні тому, під час чергової сварки з батьками обурилася на них і пішла з дому. Сім’я Олександри зовні благополучна, обоє батьків працюють, мають вищу освіту. Олександра старша дочка в сім’ї, де виховуються ще дитина 2-х років. Зі слів дівчини, батьки приділяють увагу лише молодшій дитині, люблять та піклуються про неї, батько ж взагалі висуває завищені вимоги до Олександри, постійно примушує вчитись, у всьому її обмежує, позиція матері
– нейтральна, пасивна, оскільки батько, зі слів дівчини, у родині займає домінуючу позицію, окрім того – один забезпечує сім’ю матеріально.
Вирішила їхати до подруги у іншу область. Мала у кишені кошти лише на електричку. Приїхала у потрібне місто, але не знайшла подругу – не знає адреси проживання. Не має із собою мобільного.
Вже три дні живе на вокзалі. Харчується разом із молоддю, що також живе неподалік та збирає макулатуру, пляшки тощо. Познайомилася там з жінкою Марією, яку попросила до пофарбувала волосся у синій колір, коротко його обрізавши звичайними ножицями, «щоб не впізнали», щоб «батько не впустив додому». Повертатися додому категорично не хоче, бо «батько вб’є». Кілька місяців тому вона також через сварку з батьками, не сказавши їм нічого, поїхала в інше місто, оскільки звідти був її знайомий, з яким вона познайомилася в інтернеті. Коли поліція за декілька днів знайшла її, було дуже соромно перед своїм знайомим, оскільки разом з поліцією приїхали батьки і сильно кричали на неї при цьому знайомому. Додому повертатися категорично не хоче, бо вважає, що батьки її не люблять

👇
Открыть все ответы
Ответ:
neeestii
neeestii
10.07.2020

Відповідь: Щоб висловити свою думку щодо доцільності обмежень на укладення шлюбу, візьму до прикладу декілька заборон:

1. Забороняються шлюби між родичами по прямій висхідній та низхідній лінії, повнорідними і неповнорідними братами і сестрами.

2. Заборона одружуватися з недоумками, оскільки від таких шлюбів «доброго наследия государственной пользе надеяться невозможно».

3. Не допускається укладання шлюбу між особами, з яких хоча б одна вже перебуває в іншому зареєстрованому шлюбі.

4. Заборона недобровільного укладення шлюбу

5. Заборона укладення шлюбу неповнолітніми.

І тому подібне...

З всіма вище переліченими пунктами я повністю погоджуюсь, тому що у мене є розуміння того, ще це все робиться на благо людям. Наприклад пункт 5, захищає людей, в даному випадку ще підлітків від необдуманих рішень. Так само і всі інші пункти мають логічне пояснення.

Пояснення:

4,7(29 оценок)
Ответ:
Артём24532523
Артём24532523
10.07.2020
Уголовный кодекс РФ насчитывает 13 видов наказания, которые подразделяется на две группы: основные (применяемые самостоятельно) и дополнительные (применяемые только в сочетании с основными), а также и меры, применяемые в качестве как основных, так и дополнительных.
Обязательные работы, исправительные работы, ограничение по военной службе, ограничение свободы, арест, содержание в дисциплинарной воинской части, лишение свободы на определенный срок, пожизненное лишение свободы, смертная казнь применяются только в качестве основных видов наказаний.
4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ