М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
браинли56
браинли56
06.04.2022 00:08 •  Право

Твір чому є злочин і,що робити для того шоб їх небуло іть плз на завтра треба

👇
Ответ:
varvarasitikova
varvarasitikova
06.04.2022

Зло́чин — злодіяння, злий вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, людини, групи людей, чи людства в цілому. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».
У законодавстві України злочин (кримінальне правопорушення) — передбачене кримінальним законом суспільно-небезпечне винне каране діяння (дія чи бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину (ч. 1 ст. 11 Кримінального кодексу України).

4,7(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
andreyfutbol1
andreyfutbol1
06.04.2022
Описанное преступление квалифицируется как кража, совершенная группой лиц по предварительному сговору с незаконным проникновением в помещение (ст.158 ч.2 п.п. "а", "б" УК РФ).
Уголовной ответственности по указанной статье подлежат все участники, кроме Олега, т.к. он является недее и уголовной ответственности не подлежит.
Можно выделить следующие виды соучастников: исполнители - Олег и Стас, Олег непосредственно осуществлял кражу с проникновением, Стас совершал преступление с использованием других лиц, не подлежащих уголовной ответственности, в частности - поручил совершить преступление Олегу.
Иван является пособником. Василий - соисполнитель.
Убийство, совершенное Олегом, является эксцессом исполнителя. Если бы Олег был дее то он (и только он) подлежал бы уголовной ответственности по ст. 105 ч.1 УК РФ.
4,6(63 оценок)
Ответ:
nyamnov
nyamnov
06.04.2022

Відповідь:

1. Право на звернення (стаття 40 Конституції України: "Громадяни України мають право звертатися до органів державної влади і місцевого самоврядування та встановлено обов'язок органів влади та посадових осіб розглядати звернення й надавати обґрунтовані відповіді").

2.

I. ПОРУШЕННЯ: Відповідно до пункту 8, частини 1, статті 16 Закону України "Про місцеві державні адміністраці": "Місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за: додержанням правил торгівлі, побутового, транспортного, комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів". Згідно із цим пунктом, це питання належить компетенції обласної державної адміністрації.

II. ПОРУШЕННЯ:  Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян»: "Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів". Як ми можемо бачити із умови задачі, терміни однозначно були перевищені. 40 днів надзвичайно багато та ще й і чекати такий період часу для банальної відповіді - "немає компетенції"...

4,8(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ