М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SergeyHodos
SergeyHodos
13.02.2021 09:12 •  Право

Назвіть характерні риси кожного із трьох поколінь прав людини?​

👇
Ответ:
daryabozhko2006
daryabozhko2006
13.02.2021

Відповідь:

Права першого покоління - громадянські (цивільні) і політичні права, кваліфікуються як система негативних прав, що зобов'язують державу утримуватися від втручання в сфери, регульовані цими правами. Вони гарантуються ст. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Загальної декларації прав людини.

Права другого покоління - позитивні права, що потребують для своєї реалізації участі держави. Вони закріплені в ст.ст. 22, 23, 24, 25, 26, 27 Загальної декларації прав людини.

Права третього покоління - якщо права, що відносяться до перших двох поколіннь, - це права і свободи, що належать кожному індивіду як такому, то права третього покоління можна назвати правами людини і народів. Ідея, покладена в основу прав третього покоління – це ідея солідарності; ця категорія прав охоплює колективні права суспільства або народів, такі, як право на стабільний розвиток, на мир та на безпечне навколишнє середовище.

4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Koif32
Koif32
13.02.2021
В 1-ый мировой суд арбитражной юрисдикции
Истец -  Иванов И.И.
ответчик - Петров П.П.

                                       ИСКОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
                                         о взыскании неустойки
Между мной и ответчиком  был заключен договор.ответчик существенно нарушил условия заключенного договора . В соответствии с условиями договора за допущенные нарушения предусмотрена неустойка.Согласно сделанному мной расчету размер неустойки за 5 месяцев составляет 500 000 руб., расчет прилагается.Моя претензия об уплате неустойки в досудебном порядке, направленная ответчику, оставлена без ответа..На основании изложенного, руководствуясь статьей 330 Гражданского кодекса РФ,  статьями 131-132 ГПУ РФ Взыскать с Петрова П.П в мою пользу неустойку в размере 500 000 руб.
Перечень прилагаемых к заявлению документов (копии по числу лиц, участвующих в деле):Копия искового заявленияДокумент, подтверждающий уплату государственной пошлиныКопия договора (соглашения) сторонРасчет неустойкиПочтовое уведомление о получении ответчиком претензии (с описью вложения, с текстом претензии)Другие доказательства, подтверждающие основания искового заявления о взыскании неустойки
05.02.2015                                                                Иванов Иван Иваныч
4,5(60 оценок)
Ответ:
DenchikKing
DenchikKing
13.02.2021

Криміна́льна відповіда́льність — різновид юридичної відповідальності, обов'язок особи, яка вчинила кримінальне правопорушення (злочин), зазнати державного осуду в формі кримінального покарання.

Передбачені Кримінальним кодексом обмеження прав і свобод особи, що вчинила злочин, індивідуалізуються в обвинувальному вироку суду і здійснюються спеціальними органами виконавчої влади держави.

В Україні загальний вік кримінальної відповідальності настає з 16 років. За окремі види злочинів відповідальність настає для осіб, яким до вчинення злочину виповнилось 14 років. В окремих випадках, кримінальна відповідальність може пов'язуватись з настанням певного віку (так виконавцем злочину, у сфері порушення порядку несенням військової служби не може наступати для осіб, які не досягли 20 років).[1]

Початком кримінальної відповідальності є вчинення злочину. Закінченням - погашення або зняття судимості.

Головною формою реалізації кримінальної відповідальності, його змістом є кримінальне покарання. Однак поняття кримінальної відповідальності ширше, ніж поняття покарання. Кримінальна відповідальність можлива як із застосуванням покарання, так і без його застосування. Відповідно і сама кримінальна відповідальність поділяється на два види:

без призначення покарання — кримінальна відповідальність вичерпується або фактом засудження особи (суд постановляє обвинувальний вирок без призначення покарання), або застосуванням замість покарання заходів кримінально-правового характеру (примусові заходи виховного впливу, примусові заходи медичного характеру).)

з призначенням покарання.

4,8(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ