М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kondan111
kondan111
22.03.2023 10:53 •  Право

Розв'яжіть задачу Анастасія Шанель (16 років) працювала реалізатором на рин ку й отримувала заробітну плату в приватного підприємця. Свої гроші вона витрачала на придбання дорогих парфумів. Мати Анастасії звернулася до роботодавця з вимогою видавати їй зарп лату доньки, оскільки вона має намір придбати Анастасії теплі речі й взуття. Підприємець відмовив у задоволенні вимог матері.

1. Чи має право Анастасія витрачати свою зарплату на власний розсуд?

2. Який вид дієздатності має Анастасія?

3. До якого органу потрібно звернутися матері, щоб обме жити право неповнолітньої особи самостійно розпоряджатися своїм заробітком? Яке рішення цей орган повинен прийняти?

👇
Ответ:
Aiden131
Aiden131
22.03.2023

Відповідь:

1) Відповідно до пункту 1, частини 1, статті 32 Цивільного кодексу України:  "1. Крім правочинів, передбачених статтею 31 цього Кодексу, фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) має право:  1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами".

2) Неповна цивільна дієздатність.

3) До суду. Відповідно до частини 5, статті 32 Цивільного кодексу України: "За наявності достатніх підстав суд за заявою батьків (усиновлювачів), піклувальника, органу опіки та піклування може обмежити право неповнолітньої особи самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами або позбавити її цього права".

4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bitvazat
bitvazat
22.03.2023

Сьогодні важко знайти професію, яка має таку незрозуміло подвійну сутність: з одного боку — законодавчо закріплені важелі для самоповаги та розуміння престижності бути нотаріусом (нотаріус виконує функції, делеговані йому державою; нотаріус має гарантії щодо збереження нотаріальної таємниці; дуже високі вимоги щодо кваліфікації нотаріуса та допуску до професії тощо), а з іншого — повна атрофованість почуття власної гідності більшості з тих, хто прийшов у професію, а звідси — неповага до себе (що автора, між іншим, турбує менш за все), до колег та до професії.Такий нотаріус може розповідати, який він «великий спеціаліст» в царині нотаріату. Може створити сайт. Може впоперек всієї вулиці (проспекту) розвісити вивіску. Може тішити себе ілюзіями (і навіть переконати себе у цьому!), що до нього ставляться з повагою. Але… Ні повагу, ні любов цим купити неможливо.

Объяснение:

4,5(89 оценок)
Ответ:
Заноза19
Заноза19
22.03.2023

Відповідь:

1. А

2. Б

3. А

4. Б

5. 1. Г 2. В 3. Д 4. A

6.  1. Юристконсульт  2. Суддя

7. Якби я був нотаріусом, я би плідно здійснював свої професійні обов’язки, дотримувався правил професійної етики, сприяв громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їхніх прав та захисті законних інтересів, роз’яснював їх права та обов’язки. Виконуючи поставлені обов'язки, я повинен знатися на всіх тонкощах права і постійно стежити за змінами в законодавстві. Повинен діяти від імені держави, і не мати права на помилку.

4,8(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ