Правильный ответ: Г)обратный
т.к существует изложения элементов норм права:
1) прямой (элемент нормы права прямо излагается в статье)
2) бланкетный (элемент нормы права выражен в самой общей форме, отсылая к другим нормативным правовым актам (без указания на конкретную норму, где можно найти недостающие сведения), к определённым отраслям права и даже к «действующему законодательству» (при бланкетном изложении элемента нормы права он остаётся неопределённым);
3) отсылочный (элемент нормы права полностью не излагается, вместо этого содержится отсылка на конкретную статью того же или другого нормативного правового акта).
Стаття 128. Різниця у віці між усиновлювачем та дитиною, яку усиновлюють
Поява правила про різницю у віці між усиновлювачем та усиновленою дитиною зумовлене різними причинами як морально-етичного, так і соціального характеру. Юридичне значення існуючого правила полягає в тому, що законодавець послідовно прагне створити відносини, тотожні кровноспоріднених. Тому значення різниці у віці між усиновлювачем та усиновленою велике: не менше 16 років. Така різниця у віці з дітьми дозволяє усиновителям належним чином здійснювати свої права і обов'язки по вихованню усиновленої дитини.
Відсутність кровного споріднення між усиновлювачем та усиновленою дитиною не завжди дозволяє встановити між ними необхідний міжособистісний контакт. Для цього його усиновителям необхідний життєвий досвід, витримка, вміння спілкуватися з дитиною.