1. Учень приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять у чистому охайному одязі,залишає в гардеробі верхній одяг, взувається у змінне взуття, займає своє робоче місце та готує всі необхідні навчальні прилади (зошит, щоденник підручник тощо) до наступного уроку.
2. До школи учні приходять в одязі ділового аба напівділового стилю (не дозволяється приходити у: спортивному костюмі, обтягуючому, прозорому одязі, шортах або міні-спідницях), мають змінне взуття, намагаються бути прикладом охайності (взуття, зачіска, одяг).
3. Учні забов’язані мати на кожному уроці все необхідне шкільне приладдя (зошити, щоденники, підручники). Усі підручники мають бути обгорнені; користуватися ними потрібно охайно для подальшої передачі учням у наступному навчальному році.
4. Дзвоник на урок – для учня: після нього жоден учень не виходить з класу. Після дзвонику на урок учні не ходять по класу, а знаходяться кожен – на своєму робочому місці. Дзвоник по закінченні уроку – для вчителя: лише після того як учитель оголосить про закінчення уроку, кчні можуть встати з місць і вийти з класу.
5. Учні мають з повагою ставитись до вчителя – не перебивати під час розмови, називати його лише по імені та по-батькові, виконувати вимого вчителя, директора після першого прохання (надати щоденник,прибрати в класі – виконати інше завдання).
6. Учні повинні берегти майно школи, обережно поводитися як із власними речами, так із речами інших учнів або вчителів.
7. Не дозволяється використання плеєрів та мобільних телефонів під час навчального процесу.
8. Не дозволяється без дозволу педагогів залишати приміщення та територію школи в урочний час.У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікуря або записку від батьків (або осіб, які їх заміняють) стасовно причини відності на заняттях. Пропускати заннятя без поважної причини не дозволяється.
Объяснение:получилось только 8 то большие
ответ:
объяснение:
1.1 область применения программы
программа профессионального модуля является частью программы подготовки специалистов среднего звена по специальности спо в соответствии с фгос по специальности 40.02.01 «право и организация социального обеспечения» (углубленной подготовки) в части освоения основного вида профессиональной деятельности (впд): обеспечение реализации прав граждан в сфере пенсионного обеспечения и социальной защиты населения и соответствующих профессиональных компетенций (пк):
осуществлять профессиональное толкование нормативных правовых актов для реализации прав граждан в сфере пенсионного обеспечения и социальной защиты.
осуществлять прием граждан по вопросам пенсионного обеспечения и социальной защиты.
рассматривать пакет документов для назначения пенсий, пособий, компенсаций, других выплат, а также меры социальной поддержки отдельным категориям граждан, в социальной защите.
осуществлять установление (назначение, перерасчет, перевод), индексацию и корректировку пенсий, назначение пособий, компенсаций и других социальных выплат, используя информационно-компьютерные технологии.
осуществлять формирование и хранение дел получателей пенсий, пособий и других социальных выплат.
консультировать граждан и представителей юридических лиц по вопросам пенсионного обеспечения и социальной защиты.
2. Формы государственного правления и формы государственного устройства. Понятие правового государства.
3. Один из средневековых философов заметил, что государство – это орган, призванный пресекать всякую несправедливость, кроме той, «которую творит оно само». В современных государствах придумано немало средств, призванных не допустить несправедливости, творимой самим государством. Перечислите эти средства и кратко их охарактеризуйте.